PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168061}

Kamikaze Girls

Shimotsuma monogatari
7,0 871
ocen
7,0 10 1 871
7,7 3
oceny krytyków
Kamikaze Girls
powrót do forum filmu Kamikaze Girls

Jak przeczytałem komentarze, to aż dziw bierze, jak ten film zdobył tak wysoką notę^^'...
Generalnie wolę horrory i jak dostałem ten film, to podchodziłem do niego bardzo sceptycznie, a to ze względu na obecność Kyoko, która działała na mnie jak płachta na byka (niech lepiej zostanie przy aktorstwie, bo śpiewać to ona nie potrafi XD). W końcu pomyślałem, że w sumie nic nie tracę, obejrzeć mogę. Obejrzałem i szok... ten film stał się jednym z moich ulubionych. Jednakże raczej niewielu osobom się spodoba, bo poczucie humoru jest dosyć specyficzne, wręcz absurdalne... kwestia gustu, w mój gust film się wstrzelił idealnie.
Bardzo specyficzna i dziwna komedia obyczajowa opowiadająca o przyjaźni dwóch, zupełnie różnych osób... film dobry na odstresowanie po ciężkim dniu...
Prośba: czy ktokolwiek zna jakiś film w podobnym klimacie, albo z równie pokręconym, absurdalnym humorem? Będę wdzięczne za wszelkie sugestie...

ocenił(a) film na 7
Ineluki

Może nie humor ale cały absurdalny jest visitor Q, aczkolwiek każdy ogląda na własna odpowiedzialność. Zryty nieźle jest też survival style 5+, jednak bądź co bądź drugiego takiego jak kamikaze girls nie widziałam ^^

ocenił(a) film na 10
NORIKO

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie skorzystam... na Survive Style kiedyś się natknąłem, ale jakoś nie zapadł mi w pamięć, czyli niespecjalnie się spodobał, natomiast Visitor Q... pan Miike robi naprawdę dobre filmy (przynajmniej te, które widziałem^^'), ale jednak nie mogę się przekonać ani do Ichi, ani do Q... jeszcze trochę poszukam...
Niemniej dziękuję za propozycje^^...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones