PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 519
ocen
7,5 10 1 182519
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów


Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu i nie tylko.

Prosimy o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków/wypowiedzi z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi.

Linki do produkcji niezwiązanych z MCU prosimy umieszczać na forach/tematach do tego przeznaczonych.

Zapraszamy do dyskusji. :-) #StucknięciAssemble

Petycja w sprawie zmiany nazwy filmu:
https://www.change.org/p/the-walt-disney-company-prosimy-o-zmianę-podtytułu-film u-kapitan-ameryka-wojna-bohaterów-na-wojna-domowa

ocenił(a) film na 7
LordVader345

#TeamIronMan #4EVER

ocenił(a) film na 10
Blacky21v

W końcu ktoś z #TeamIronMan

użytkownik usunięty
Blacky21v

Mała uwaga-dopóki nie skończy się poprzedni vol, piszemy tam.
PS. Fakt, chyba 2 osoba z teamStark :p

ocenił(a) film na 9

To jest nas 3. Mówiąc językiem gimnazjalno-politycznym, mam nadzieję, że Stark zmasakruje lewaków.

wifi_wifi

Luka71,ty i Blacky21v. Ktos jeszcze jest po stronie IM?

użytkownik usunięty
wifi_wifi

"Stark zmasakruje lewaków"
Że co? Cap ze swoimi wartościami patriotycznymi jest lewakiem? xD

LordVader345

OMG, w godzinę zapełniliście trzy strony na forum, zaczynam się zastanawiać czy jeden vol starczy na analizę zwiastuna :D ale klipy świetne, naprawdę aż bije od nich mroczny i surowy klimat :) can't wait for the trailer, to już jutro!!!!! :D

A_Clairvoyant

Nie starczy :-) Następny zaklada Mrs Syncretic

Zgadzam się,clipy aą świetne.


LordVader345

Zapowiedzi są super. Czekać tylko na jutrzejszy trailer. Dla mnie Spideyego. mogło by w ogóle nie być w CW .#TeamCap.

marvelfan_filmweb

Swietnie jeszcze jeden który nie chce Pete'a w filmie..

LordVader345

A ty chcesz , chociaż na chwilę mógłby się pojawić .Tak wiem to co było wczoraj o nim pisane , że niby ma mieć 45 minut to by żart.

LordVader345

Ja teraz już też to wiem .

użytkownik usunięty
LordVader345

Serio, wychowałem się na Spideyu. Najpierw kreskówka, potem filmy Raimiego i komiksy. Zaakceptowałem Spider-Mana takiego, jakim był, i naprawdę, Amazing S-M nie sprostał moim oczekiwaniom. A teraz Holland ma ogromny potencjał. To jest granie na moich uczuciach xD tym bardziej, że z waszej strony leci na niego taki masowy hejt.

Vader, zakładamy #teamSpider xD

#TeamSpider :P

Później pojawiły się inne kreskówki(Spectacular Spider-Man,Ultimate) i jeszcze bardziej go polubiłem. Później filmy Ramiego i Weba które były ekstra-dzisiaj są co najwyżej niezłe. W dodatku nie wykorzystały w pełni potencjału-nie zobaczylismy prawdziwego Venoma,Sinister Six czy Czarnego Kota. Do dziś czytam komiksy ze Spider-Manem-i jestem jego fanem. Ale nie psychofanem. :P

Fakt,Holland ma potencjał...

ocenił(a) film na 7
A_Clairvoyant

Biorąc pod uwagę przedziały czasowe to może być i juto i pojutrze...

Blacky21v

Masz rację, wszystko zależy od tego, kiedy wypuszczą go w USA. Ale nie słyszałam, żeby miał być puszczany z okazji jakiegoś programu wieczornego a la Jimmy Kimmel (to w jego programie poszedł pierwszy trailer), więc liczę na to, że wypuszczą go do internetu jutro rano lub wczesnym popołudniem czasu amerykańskiego, co u nas będzie oznaczało popołudnie lub wieczór :)

użytkownik usunięty
Blacky21v

żartujesz... Jutro na facebooku i na yt ten zwiastun się pojawi

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Tak trochę bekowo w stosunku do filmów, bo w kreskówce zdążyli już nawet Thanosa oblecieć...

Blacky21v

Ale kreskówka i film to co innego.


Poza tym, Marvel już wczesniej powinien mieć/wprowadzić Spider-Mana,F4 czy Wolverina. Np. Gdyby w Iron Manie pojawilby się Reed Richards, w Incredebil Hulk Wolverine/Thing,a w Avengersach Spider-Man, to Infinity War byloby już w maju, lub rok temu.

Ale pożyjemy,zobaczymy jak im wyjdzie Thanos.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Ale w kreskówce na przykład lepiej rozwiązali sprawę z Ultronem.. Tak wogóle to nie wiem czemu ale jak widzę scenę walki z Thanosem w kreskówce to nasuwa mi się wizja Starka z AoU....
O w sensie to:
https://i.ytimg.com/vi/cl4lJhVtAPg/maxresdefault.jpg
http://ultraimg.com/images/251514.jpg
http://i59.fastpic.ru/big/2015/0301/aa/73bbf309528141babab598ea4401f9aa.jpg
z tym:
http://img13.deviantart.net/b254/i/2015/253/8/d/tony_stark_s_nightmare_by_touchb oyj_hero-d992aaf.jpg
I tak w sumie myślę, że ostateczna walka z Thanosem może być w kosmosie i mogą być te kosmiczne ''wieloryby'' i taki ''atak'' na Ziemię... Ale, ale.. czas pokaże..

ocenił(a) film na 9
LordVader345

YEAH! Dzisiaj nawet miałem proroczy sen w którym miała się pojawić się zajawka drugiego trailera :D Zapowiedzi genialne. Cieszę się, że będzie to OSTATECZNY zwiastun.

użytkownik usunięty
thorin3

to wyjaśnia twój dobry nastrój ;)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

No i wyrazy serdecznego współczucia dla KEMPESA, którego jutro zabraknie :(

użytkownik usunięty
thorin3

Hmmm, nie będzie mnie cały dzień w domu, ale na wieczór powinienem być, jakoś właśnie w tych godzinach. Czyli może nie wszystko przepadnie, może jeszcze załatwię internet w tel...nie zginę, w każdym bądź razie, i dzięki za wyrazy współczucia xD
PS. Mimo wszystko dziewczyna ważniejsza niż Civil War, przepraszam :D

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twego poświęcenia. PS. Ja bym wybrała trailer :D

użytkownik usunięty
annalaura

Haha, trailer obejrzę z jakimś zapewne kilku godzinnym opóźnieniem, spokojnie xD

ocenił(a) film na 9

No, zobaczymy. Może dopisze Ci szczęście i wrócisz przed zwiastunem.

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Jak myślicie, o której dostaniemy trailer?

thorin3

Prawdopodobnie o tej samej godzinie co zapowiedzi. ;)

ocenił(a) film na 9
Ivelise

To może KEMPES wyrobi się zwiastun XD

thorin3

18:00 lub 6:00


Miałeś proroczy sen? Nieźle :-)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

RUMOR: 'Spider-Man' Will Feature Heavily In Tomorrow's CAPTAIN AMERICA: CIVIL WAR Trailer
http://www.comicbookmovie.com/captain_america/captain_america_civil_war/rumor-sp ider-man-will-feature-heavily-a131895

paula0fm

Czy tylko ja nie mogę już słuchać o Spiderze? :/

ocenił(a) film na 9
annalaura

Nie tylko Ty :P

ocenił(a) film na 10
annalaura

Witaj w klubie. ;)

annalaura

To samo ;)

użytkownik usunięty
annalaura

dołączam się!

annalaura

Piona!

ocenił(a) film na 10
annalaura

High five ;)

grubens997

Witaj drogi Grubensie997 ,mam pytanko , kiedy podliczysz straty z 15 vola i podasz kto miał ile wypowiedzi ? Trailer już jutro kurde szybko zleciało. Ciekawe czy wypuszczą go z dziś w nocy na jutro rano czy dopiero jutro ?

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Statystyki dopiero jutro ok. 15/16

grubens997

Dzięki. Czekamy na jutrzejszy trailer CW . Organizujesz coś jutro na dzień Mężczyzn drogi Grubensie997?

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Sam sobie mam życzenia składać ??? Dziewczyn się pytaj a nie mnie xD

grubens997

Ok sorry wybacz zapytam się.

użytkownik usunięty
grubens997

XDDD kwiczę :D

Z tego co napisałem ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

basta koniec z takimi postami. Kolejne przynajmniej nie na temat Marvela będą zgłaszane do rozstrzygnięcia pod karą offtopu.

Ok , zrozumiałem koniec tematu ok.

annalaura

#TeamNotSpidey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones