PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 516
ocen
7,5 10 1 182516
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Dla tych co nie wiedzą czy czekac po napisach... sa dwie sceny:

Pierwsza - w sumie to sekwencja scen, trwa około 2 min, jest zaraz po głównych napisach (trzeba poczekać na nie około 2-3 min).
Druga - trwa około 5 - 10 sekund, jest po całości napisów, trzeba poczekać dodatkowo około 10 min.

O czym ? Zachęcam do poczekania.... ;-)

Bambim

Majster, wszyscy o tym wiedzą ;)

ocenił(a) film na 7
juchacz17

Ci co nie zdążyli obejrzeć jeszcze nie, właśnie mnie ostatnio ktoś o to pytał, więc jeszcze są "nie wiedzący".... :-)

Bambim

Chodzi o to, że tutaj już wszyscy wiedzą

ocenił(a) film na 10
juchacz17

U mnie w kinie prawie wszyscy byłi na 1 scence, za to na 2 prawie nikt nie został... 2 i tak była nudna xP

Sheetal

Bo ta druga jest bardziej dla fanów, jest bardziej komediowa, niż pierwsza.

ocenił(a) film na 10
juchacz17

Co ma do tego bycie fanem? Przereklamowane to już było jak spiderman sypał takimi tekstami.

Sheetal

To, że głównie fani zostają na drugą scenę. Mówię co widziałem i to nie raz

ocenił(a) film na 7
Sheetal

wlasnie po tym można rozpoznac widza w kinie.... Ci, którzy wychodzą od razu - najczęściej przychodzą "do kina", Ci co czekają na scene po pierwszych napisach, wiedza mniej więcej o co chodzi w tych Marvelowskich filmach, to widz który przychodzi "na film", a cała reszta, która zostaje na 2 scene, (z reguły garstka ludzi) to fani (lub fanatycy), ci co wszystko sledza, czytają i wiedza na temat każdej produkcji Marvelowskiej.... :-)

ocenił(a) film na 10
Bambim

Ja nie wiem nic na temat każdej ich produkcji. A jednak zostałam. Nie mam nic do czekania na 2 scenki po napisach, jestem cierpliwa =P ale dziwnie się czułam jak wychodziłam ostatnia, pomyślałam że mnie jeszcze zamkną =P

ocenił(a) film na 7
Sheetal

jesteś nielicznym wyjątkiem... gratuluje :-) fani czuja się podobnie jak zostają do końca.... :-)

ocenił(a) film na 7
Bambim

No właśnie niekoniecznie. Uważam siebie w 100% za fana, film oglądałem w trakcie pierwszej premiery w moim mieście - a nie miałem pojęcia o drugiej scenie po napisach. Dlaczego?
Bo za wszelką cenę unikam oglądania filmu przez filmem. Nie chcę wiedzieć kto się pojawi, jaki jest wątek a już najgorsze - zobaczyć spoiler. Dlatego nawet nie patrzyłem na żaden plakat i do momentu zobaczenia w filmie nie wiedziałem, że pojawi się Spidey i Black Panther.
A z kina miałem wyjść po pierwszej scenie, ale zdziwiło mnie jak wiele osób siedziało więc zaczekałem razem z nimi.

ocenił(a) film na 7
GallSynonim

Druga scena nigdy nie zdradza fabuły kolejnych filmów. Co do spoilerów (w newsach, plotkach), to również ich unikam, bo takze lubie być mile zaskoczony. Jednak trailery oglądam, wiec cos zawsze wiem o fabule - bo jeżeli szykuje się jakas szmira, to wole nie wydawac kasy na kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones