PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 516
ocen
7,5 10 1 182516
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Iron Man Team: Iron Man, Spider-Man, Black Widow, Vision, War Machine
Captain America Team: Cap, Hawkeye, Ant-Man, Falcon, Scarlett Witch, Winter Soldier

Neutralny: Black Panther

Po czyjej stronie będziecie? Ja Team Iron Man. :>

DomingosCFC

Team Capa

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

no i prawilnie :)

:))

użytkownik usunięty
DomingosCFC

po stronie Steva Rogersa przykro że Black Widow jest u iron mana

ocenił(a) film na 10
DomingosCFC

Team Capa i chce mieć taką samą czapkę jak Renner

użytkownik usunięty
paula0fm

jaką?

ocenił(a) film na 10

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=123315

użytkownik usunięty
paula0fm

to i ja zamawiam :D

paula0fm

Ja tak samo chce :)

paula0fm

zgadzam się z przedmówcami

DomingosCFC

Mimo że u Iron-mana są moje ulubione postacie to jestem po stronie Kapitana ...:)

użytkownik usunięty
wort801

super kolego :) też jestem po stronie Capa

ocenił(a) film na 9
DomingosCFC

Po stronie Iron Mana trochę bieda, może Banner do niego dołączy, albo Black Panther. W końcu Winter Solider zabił również jego ojca.


Poza tym to nie do końca Wojna Domowa. Określenie Ustwka bardziej by pasowało. Oczywiście teamCap

wifi_wifi

Bieda ??
Spider-Man i Vision...
No wojna domowa to masz racje to nie jest dobry tytuł w komiksach i w grze to było około 100 postaci poza tym wojsko i tarcza
dla tych co nie czytali pełna lista postaci w Wojnie Domowej
http://marvel.com/universe/Civil_War

ocenił(a) film na 9
wort801

Uwielbiam Visiona, a Spider Man podobno ma około 20 min w filmie, a poza tym nie jest zbyt silnym bohaterem. W sumie to samo można powiedzieć o większości tych bohaterów, ale jednak. Wydaje mi się, że wojsko musi się tam pojawić, ale żeby nie doszło znowu do sytuacji w której mała grupka (teamCap) stawia czoła przeważającym siłom wroga (teamStark + wojsko). Tak było w obu częściach Avengers i nie potrzebujemy powtórki. Fajnie by wyglądała bitwa ala TDKR tylko z masą efektów specjalnych.

Czego by tu nie mówić czekam na ten film :)

wifi_wifi

Spider-man to prawda nie jest najsilniejszy ale umie pokonywać wrogów silniejszych od siebie np zwinnością i inteligencją

ocenił(a) film na 10
wort801

Spider-Man jest mega :P

ocenił(a) film na 10
wort801

Ja czytałem , fajny komiks. Polecam Kryzys Tożsamości z DC

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

No nie wiem czy Winter Soldier zabił ojca Pantery. Nie za dużo byłoby tego? Wystarczy że zabił ojca Starka i nie co tego wątku jeszcze powtarzać

ocenił(a) film na 9
paula0fm

Każdy ma jakieś hobby ;)

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

hehe : D
Pantera ma być neutralny w filmie. Ja mam taka osobistą teorię że ojciec pantery zginie na początku filmu jak Avengers będą bić się z Hydrą. Bo nie możliwe jest jak Wakanda zostaje zaatakowana, giną cywile o król krainy nie reaguje na to.

ocenił(a) film na 9
paula0fm

Możliwe, że tak będzie. Ja też jestem przeciwny recyklingowi wątków, a to co mówię bazuje na plotkach , więc mogę się mylić.

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

w sumie to my tylko bazujemy na plotkach

ocenił(a) film na 10
paula0fm

W filmah pewnie będzie inna fabuła

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

Bieda? Ma najpotężniejsze postacie - Vision i War Machine

DomingosCFC

Nie jestem zbytnio w Marvelu, czytałem trochę na necie, oglądałem pajęczaka i iron manana foxie, obejrzałem wszystkie filmy i wybieram team Starka. Sorry, ale nie trawię takich lalusi jak Hawkeye i Captain America, nie podoba mi się też cała idea lizania dupy rządowi, Kapitan to wytresowany pies, który robi co mu się każe. Stark i Spidey to jajcarze, którzy robią co chcą i skopaliby tyłki drużynie capa.

manga_maniak

Iron Man będzie po stronie rządu......

wort801

Aha, to się trochę zbłaźniłem :/// Byłem pewien cały czas, że podczas civil war iron był przeciwko rządowi, a tu niespodzianka, może czas zabrać się za te komiksy?

manga_maniak

Zresztą dopiero teraz sobie przypomniałem, że przecież wszyscy wiedzą, że Tony to Iron Man, ehhehhe

manga_maniak

Polecam komiksy :) no niestety w filmie będzie bardzo mało postaci ....:(

wort801

:(

Gdyby civil war byłoby po Infinity War albo serialach Netfliksa,Strangu,Panterze i Spideru byłoby ich więcej. Albo gdyby F4 należało do MCU. Albo Inhumans by się pojawili.

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Jak dla mnie powinien się ktoś pojawić z Inhumans. Z tego co czytałam to podczas Civil War to byli chyba na Księżycu. I powinna się pojawić Carol Danvers jako osoba z rządu, wojska czy innej organizacji która ścigałaby zbuntowanych super bohaterów. To byłoby dobre wprowadzienie tej postaci do MCU. W komiksach chyba była po stronie Starka.

Chyba że się mylę nie znam komiksów a wiem tyle co przeczytam. Jakby co możecie mnie poprawić ; )

paula0fm

Jeśli tak to tylko po napisach. Ewentualnie będzie o tym w Agentach
Ja nie pamiętam tego.


ocenił(a) film na 10
LordVader345

Aktorka która gra Lady Sif mówiła kiedyś w wywiadzie i dawałam to też na forum że w Agentach i Civil War mają być zapowiedzi do Ragnaroku

paula0fm

Inhumans jeśli będą to pod koniec filmu albo po napisach

ocenił(a) film na 10
wort801

W po napisach wątpię a w filmie pewnie też ich nie będzie. Ma ich być sporo ponoć w Agentach

paula0fm

No może i tak ale raczeJ rodzinny królewskiej nie pokażą w serialu tylko zwykłych Inhumans.

ocenił(a) film na 10
wort801

Pewnie tak, ale to będzie wyglądać dziwnie. Po ostrzelaniu Afterlife i rozpyleniu kryształów w oceanie co z powoduje pojawienie się więcej Inhumans , nie będą reagowali

paula0fm

Równie dobrze mogą być jeszcze zamknięci w swoim królestwie a w swoim filmie pokażą się światu....

ocenił(a) film na 10
wort801

Stawiam że pojawią się w Infinity War, przynajmniej Black Bolt

paula0fm

Też na to liczę ......

ocenił(a) film na 10
manga_maniak

Lalusiów? Cap jest mega :) I nie szczezy sie tylko potrafi przywalic

ocenił(a) film na 9
DomingosCFC

Team Capa :D Ogromnie ciekawi mnie kto będzie tym podwójnym agentem :p

ocenił(a) film na 9
Misia1200

Myślę, że to dosyć oczywiste. ;)

ocenił(a) film na 9
DomingosCFC

Może i tak, ale Marvel może nas jeszcze zaskoczyć :p

ocenił(a) film na 9
Misia1200

Też mi się wydaje, że mogą dać kogoś zupełnie innego, żeby zaskoczyć widzów.

ocenił(a) film na 9
DomingosCFC

a takie pytanko z ciekawości... Chciałbyś kogoś innego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones