PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 126 149
ocen
6,7 10 1 126149
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

4/10

ocenił(a) film na 4

Memła z cyckami (Przybylskiej).

ocenił(a) film na 8
pachomir

Sam Jesteś Memła jeśli w filmie zobaczyłeś tylko cycki Przybylskiej to już mam twój obraz walikoniku... Film świetny jako jeden z nielicznych polskich filmów pokazuje jaka była polityczna strona naszego państwa i za kogo nas mieli ludzie trzymający władze- za śmieci, dla nich liczą się tylko sondaże i kasa a kto im przestaje podlegać to zaraz się go zamiata pod dywan, tak było z Premierem Marcinkiewiczem całkiem podobna historia chociaż on nie zgodził się " Lizać Dupy" , i szybko skończył. Wracając do filmu napisz lepiej co Ci się w nim nie podoba że taka "Memła" takie kino było konieczne jeszcze pare lat temu jak jeszcze nie było tyle komedii romantycznych to przynajmniej pokazywali gołe tyłki czy tam cycki Polek osobiście wole tamte filmy niż te co teraz mamy bo "pożal się boże" jak nie śniadanie do łóżka to znowu jakieś ciacho nie wiem kto daje na to pieniądze ale moim zdaniem gdyby uzbierali i z 10 takich gniotów wymodzili jeden dobry film to by na tym lepiej wyszli, no Mistyfikacja była ostatnim dobrym filmem jaki widziałem a reszta szkoda czasu A Nikoś to swój Chłop:).. SOrey za walikonika :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones