PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 126 053
oceny
6,7 10 1 126053
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

Słyszałem, że Twórcy planują drugą część w której Dyzma ma romans z kanclerz Niemiec i zostaje przewodniczącym Rady Europejskiej.

ocenił(a) film na 8
Skipperpl

oho, kolejny zazdrośnik z kwejka xD

ocenił(a) film na 9
karras

Zazdrośnik z Kwejka ? :(

ocenił(a) film na 7
Skipperpl

Tak, który chce zabłysnąć w internecie. Przykro mi, bycie burakiem, a do tego kopiowanie czyiś wypowiedzi nie zrobi z Ciebie nikogo fajnego :)

ocenił(a) film na 9
Yas123

<Kurde, a już myślałem,że nikt się nie skapnie...> Niestety nie oglądam Kwejka, więc wybaczcie za "bycie burakiem" . Jak kogoś razi ten komentarz mogę go usunąć, ale wydaje mi się, że to pierwsza myśl, która nasuwa się po obejrzeniu filmu, zwłaszcza jak ktoś trochę zna historię Tuska.

ocenił(a) film na 8
Skipperpl

Dobra dobra, tusk jest zdrajcą bla bla bla wiemy już to wszystko, słyszeliśmy to już dosyć razy

ocenił(a) film na 9
Xfing

Tak.

Skipperpl

i jak tam po latach? dalej nienawidzicie PO i kochacie piss?

Skipperpl

Ten film, to jest akurat wypisz wymaluj kariera TW Balbiny i jego "nowych elyt", co na sali sejmowej żrą sałatki i klną jak w najgorszej spelunie :)

ocenił(a) film na 8
Skipperpl

Raczej Kariera Jarkacza

użytkownik usunięty
giovanni50

Jarkaczek, jak go nazywasz jest człowiekiem wykształconym, a Bolensa to zwykły burak i cham, któremu w dodatku władza i sława tak uderzyły do głowy, że nawet kosztem rodziny nie może odpuścić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Skipperpl

Przecież to wypisz - wymaluj opis karier pisobolszewii - mierni, ale wierni, i wiedzą, komu wejść w dupsko. Polska z kartonu, ale z Bogiem na ustach.

Skipperpl

Nawiedzony pisuar dał upust frustracji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones