PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 126 149
ocen
6,7 10 1 126149
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

Biorąc pod uwagę, że po wejściu na konto użytkownika filwebu można przejrzeć jakie filmy oglądał i oceniał, będąc tym użytkownikiem wstydziłbym się mieć to w "ocenionych".

Jak zwykle żenujący Pazura w jak to bywa u niego kiepskim filmie. Burak.
Sam film - patrz aktor główny.

MatiBanas

absolutnie się z Tobą nie zgodzę, film dobry, ale trzeba uwzględnić absurdalną rzeczywistość, która nie zmieniła się od wielu lat i ten film pokazuje i krytykuje system zwany demokracją. A co do pazury do mam ambiwalentne odczucia. Co cię tyczy zaś samego filmu to to że ma masę dobrych scen, świetnych cytatów, oraz kilka zniszczonych ujęć, które nie powinny się tam znaleźć, głównie te słabe scenki erotyczne. Ale generalnie film na takie coś pomiędzy 7, a 8, przy uwzględnieniu sytuacji politycznej inaczej nie byłby taki dobry.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
MatiBanas

Z założenia komedia ma być śmieszna i ten film taki jest - przynajmniej ja i parę osób, z którymi go oglądałam trochę się ubawiliśmy:) Do tego wydaje się, że rzeczywiście nieźle pokazuje polską rzeczywistość (parafrazując: "za dwa lata opozycja będzie rządzić - oni się będą martwić jak z tym sobie poradzić").
Dałabym 7, ale za dużo gołych biustów jak dla mnie, zupełnie nie wiadomo po co, więc 6.

ocenił(a) film na 3
MatiBanas

Ja tam bym się bardziej wstydził sierpa i młota w avatarze niż przyznania, że coś widziałem. Gdyby w swoim profilu umieszczano tylko ambitne i genialne produkcje cały system oceniania nie miałby sensu.

użytkownik usunięty
MatiBanas

napisał to frajer z symbolem komunizmu w avku... DEBIL...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones