PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31433}

Karmazynowy pirat

The Crimson Pirate
7,7 4 409
ocen
7,7 10 1 4409
Karmazynowy pirat
powrót do forum filmu Karmazynowy pirat

Uwielbiłam ten film w dzieciństwie, pamiętam jak nie mogłam się doczekać aż go ponownie puszczą w tv...:) Niedawno obejrzałam go ponownie i stwierdzam że nic nie stracił na swojej wartości...:)

tete24

Ja też oglądałam film jak byłam młodsza i mam co do niego miłe wspomnienia ;) Szkoda ,że już dawno nie pojawił się w telewizji , chętnie bym go kolejny raz obejrzała.

tete24

Tez uwielbiałem ten film, jak byłem mały. W sumie to od lat go nie widziałem. Na kasecie nie mam, a w telewizji jakoś nie chcą go puszczać :(

tete24

Faktycznie, za łebka też widziałem go kilka razy, świetny jest. Christof20, a od czego masz internet? Na pewno da się go zassać, zaraz sam sobie poszukam.

ocenił(a) film na 10
mlady007

Jak znajdziesz to daj znać :) Chętnie obejrzę, bo kocham piratów, a jeszcze nie miałam okazji obejrzeć tego filmu :(

ocenił(a) film na 8
tete24

Stary i do tego bardzo dobry film o piratach, swego czasu lubiłem się bawić w piratów po obejrzeniu tego filmu, stare dobre czasy.

ocenił(a) film na 8
tete24

za gówniarza bardzo lubiałem ten film i właśnie dzisiaj sobie go póściłem dla przypomnienia. no, kiedyś bardziej mi się podobał, ale sentyment pozostał

ocenił(a) film na 7
tete24

Ja też! ;) I zgadzam się z ostatnim zdaniem. Nadal ma dużo uroku. Takie filmy nigdy się nie zestarzeją. :)

ocenił(a) film na 10
Troublesome

Przybijam się pod wypowiedziami

tete24

będąc dzieckiem, Karmazynowy pirat i WIkingowie były jednymi z moich ulubionych filmów. Od lat planuję je obejrzeć ponownie (na necie nie brakuje wersji online) ale boję się, że albo ja albo filmy są już za stare i to nie będzie ta sama przygoda. Nie chcę sobie psuć dobrych wspomnień :)

ocenił(a) film na 9
zonk_2

Gwarantuje Tobie, ze ich nie popsujesz :) Ten film jest rownie dobry kiedy go ogladasz w wieku 10 lat jak i 30 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones