PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97778}

Karna kompania

The Misfit Brigade
5,8 434
oceny
5,8 10 1 434
Karna kompania
powrót do forum filmu Karna kompania

Wyposażenie

ocenił(a) film na 5

W tym filmie niemieckie czołgi to T55 i SU85,armata ZIS-3,sowiecki samochód terenowy
to GAZ-69 z znacznie późniejszego okresu,samolot to amerykański Piper.Tylko ruski T34
jest na miejscu.

ocenił(a) film na 9
LeoRex

SU85 to nie czołg na działo samobieżne, jak już jesteś tak dokładny. Poza tym bezbłędnie :)

ocenił(a) film na 6
swieras

su 85 to nie działo samobieżne tylko niszczyciel czołgów !!!!!!!!!!!

LeoRex

to jun nie ogladam

ocenił(a) film na 1
HV71

Niewiele tracisz:).

ocenił(a) film na 1
LeoRex

Dokładnie. Przez to zaliczam go do klasy C albo i niżej. Niemcy w radzieckich czołgach T-55, to tak jaby powiedzieć widzowi "jesteś idiotą".

ocenił(a) film na 6
paolo1976

Twórcy filmu mogli trochę bardziej pokombinować - kilka blach, desek albo i jakiejś tektury plus odpowiednie malowanie a można byłoby w prosty sposób przynajmniej upodobnić te czołgi do niemieckich.. gdzieś już widziałem takie próby i może nie były jakieś doskonałe ale przynajmniej się starano, dlatego spory minus za te niedociągnięcia, choć z drugiej strony należy pamiętać że to kino B klasowe a filmy wojenne są kosztowne

LeoRex

A tu się mylisz. Najpierw panowie jadą T-62M, a potem niszczycielem czołgów SU-100. Dalej nie wiem, bo brzydziłem się tego gniota oglądać.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
LeoRex

Ja jeszcze dodam że odległości podają w jardach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones