PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6722}

Kevin sam w Nowym Jorku

Home Alone 2: Lost in New York
6,8 247 805
ocen
6,8 10 1 247805
6,7 26
ocen krytyków
Kevin sam w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Kevin sam w Nowym Jorku

Film,który stał się dla mnie symbolem i po części tradycją świąt. Po prostu go uwielbiam :). Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jednak to nie oznacza,że jestem dla niego całkowicie bezkrytyczna. Jak można było zauważyć Kevin przesadzał z tymi pułapkami zastawianymi na złodziejaszków. Jak napisałam na forum I część-w rzeczywistości zabiłby ich.Kto by wytrzymał w ciągu jednego dnia porażenie prądem czy też upadek z większej wysokości? O innych rzeczach nie wspominając. No i jak głupi musieli być ci ludzie w recepcji hotelu,że uwierzyli małemu chłopcu na słowo i pozwolili mu wynająć pokój? Od razu można było wpaść na to,że mały ściemnia. Trochę to podkoloryzowane,ale mimo wszystko bardzo go lubię.

użytkownik usunięty

Skoro dla ciebie jest, to musisz miec bardzo prymitywn,ą tradycję. Polskie tradycje sa inne - szopka wielkanocna, wigilia, wyscie na pasterkę i nie uwzgledniają bezrozumnego małppwania amerykanskich dennych zwyczajów poprzez siedzenie przed tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones