PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6722}

Kevin sam w Nowym Jorku

Home Alone 2: Lost in New York
6,8 247 871
ocen
6,8 10 1 247871
6,7 26
ocen krytyków
Kevin sam w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Kevin sam w Nowym Jorku

... który oglądał Kevin? Z tym kolesiem który zastrzelił swoją żonę bo go zdradzała.

dirt16

"Aniołowie o brudnych twarzach".

ocenił(a) film na 8
dirt16

Kiedyś czytałem, że te czarno-białe filmy z obu części były specjalnie kręcone pod Kevina.
Jedynka to, jak dobrze pamiętam, Angels with filthy souls, a dwójka Angels with even more filthy souls. Czyli Aniołowie o brudnych duszach (nie twarzach, jak napisał kolega wyżej) i Aniołowie o jeszcze bardziej brudnych duszach.

ZiD0

taka informacje znalazłem pod linkiem http://www.filmweb.pl/film/Kevin+sam+w+Nowym+Jorku-1992-6722/trivia w dziale pozostałe. Więc jest to chyba niezbity dowód ;)

ocenił(a) film na 8
karoxpotter

Dlaczego niezbity dowód? Nie raz widzę głupoty zatwierdzane przez weryfikatorów w tych całych "ciekawostkach". Radzę na przyszłość korzystać z bardziej wiarygodnych źródeł, albo przynajmniej ich większej ilości.

Na marginesie, to "Aniołowie o brudnych twarzach" jest filmem z lat 30', a te urywki z Kevina miały chyba na celu go sparodiować.

Pozdro

ocenił(a) film na 10
ZiD0

ale fajna ta scena w tym hotelu była jak grał TV aż o mało z kanapy nie spadłam kocham Kevina samego w Nowym Yorku mogę ją godzinami oglądać.

ocenił(a) film na 6
ZiD0

A wiesz może jak się nazywał aktor który grał tego kolesia z karabinem w tej parodii?

ocenił(a) film na 8
dirt16

Ralph Foody

ocenił(a) film na 6
ZiD0

Dzięki. :)

ocenił(a) film na 10
dirt16

Ralph Foody urodził się w 1928 roku a film "Aniołowie o brudnych twarzach" powstał 1938. Ralph Foody miałby 10 lat.
Sceny te (z Foddy'm) były nagrane na potrzeby filmu.

dirt16

Sprośna świnio! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones