PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6722}

Kevin sam w Nowym Jorku

Home Alone 2: Lost in New York
6,8 247 871
ocen
6,8 10 1 247871
6,7 26
ocen krytyków
Kevin sam w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Kevin sam w Nowym Jorku

Wyrazcie swoje zdanie, ktora czesc uwazacie za lepsza ? ;p'

ocenił(a) film na 10

Kevin sam w NY, ta magia Nowego Jorku, albo te purchawki związane z przyjaźnią pani od gołębi i Kevina :-)

ocenił(a) film na 8
MJOhnny

Hahaha "purchawki" myślałem, że padnę :D pewnie chodziło Ci o turkawki

MJOhnny

Zdecydowanie pierwsza lepszy klimat pomysły Kevina też dobre a w drugiej prawie to samo ale w drugiej trochę nudy.

ocenił(a) film na 8

Moi zdaniem obie są dobre.Lubię je oglądać i pośmiać się.

lucyna63

Kevin sam w NY wydaje mi się być bardziej rozbudowany, i jeśli chodzi o Magię Świąt i pod względem zwrotów akcji. Pamiętam jak zawsze w dzieciństwie mu zazdrościłem tych dobrodziejstw w hotelu Plaza czy limuzynie :) Natomiast Kevin sam w domu to część pierwsza i zawsze gdy ktoś mówi Kevin to pierwsze o czym myślimy to - sam w domu. Ogólnie obie równie miło się ogląda lecz gdybym miał wybierać to wole w NY bo mniej razy go oglądałem, a 1 cz. VHS i odpalam czasem kuzynce.

Jakoś wolę tą drugą ;d

ocenił(a) film na 10

Jakoś wole Kevina samego w NY :) Pierwsza jest super ale druga bardziej mi się podoba :P

Elvis007

w nowym jorku jest troszke lepsza

ocenił(a) film na 10

Popieram was :) Dla mnie też trochę lepsza druga :)

ocenił(a) film na 6

Zdecydowanie pierwsza, "jedynkę" uwielbiam od początku do końca, zaś w części drugiej jedynie fragmenty. Raz, że jedynka miała lepszy klimat (coś jak ze "Szklaną pułapką", gdzie w części drugiej zamienili wieżowiec na lotnisko przez co film stracił taki wręcz klaustrofobiczny klimacik), dwa, że w dwójce sporo dowcipów powtarzają, a trzy, że im Kevin młodszy, tym to pokonywanie oprychów wydawało się zabawniejsze. No i ten w Nowym Jorku był przesadnie moralizatorski, ale i tak go lubię.

ocenił(a) film na 7

Ja lubię obydwie części :D Zawsze mnie bawią mimo tego, że oglądam je po raz kolejny.

ocenił(a) film na 10
olcias79

ja tam samo lubie obie części ale jak mam wybrac to kevin w Nowym Yorku jest bardizej smieszniejszy i ciekawy ,chociazby pokazany NY z pięknej strony legendarny luksusowy Hotel czy sklep z zabawkami pamietam jak dawniej jak oglądałem kevina i myslałem ,jak moze byc takie cudowny sklep z zabawkami , i jednoczesnie myslałem jakie są w polsce a jakie w ameryce nic tylko zazdrościć ze przyszło zyc w zadupio polskim/

Szkoda że zaraz po części drugiej niepowstała trzecia "Kevin sam w Paryżu" byłaby świetnym zakończeniem trylogii ;-)

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam obie części oglądam je każdego roku i ubaw mam ten sam obie to według mnie najlepsze komedie o tematyce Bożego Narodzenia minimalnie wygrywa Kevin sam w domu ma lepszy klimat lepsze pułapki i był pierwszy a dwójka to trochę powtórka z rozrywki ale również jest świetna.
Kevin sam w domu 10/10.
Kevin sam w nowym Jorku 9/10.

ocenił(a) film na 8

Co pierwsze to najlepsze!! :D

ocenił(a) film na 10
malami132

obie części uwielbiam ta komedia jest genialna

Drugą zdecydowanie, moim zdaniem jest o wiele śmieszniejsza od jedynki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones