PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333977}

Kieszonkowcy

Man Jeuk
6,4 148
ocen
6,4 10 1 148
Kieszonkowcy
powrót do forum filmu Kieszonkowcy

Historia może i prosta. A nawet może i banalna. Jednakże w filmie, gdzie element wizualny jest istotny, nie jest to najważniejsze. I tak, wraz z bohaterami przemierzamy ulice Hongkongu w poszukiwaniu kobiety-marzenia. Zgodnie z baśniową receptą, rycerze napotykają na swej drodze przeszkody, jednakże żadna nadprzyrodzona siła nie przychodzi im z pomocą. Może siły natury pomagają tylko tym dobrym rycerzom, a nie kieszonkowcom? A nagroda? Hmmm, zazwyczaj jest to ręka królewny, ale jak wiadomo, gdzie dwóch (a nawet czterech)się bije, tam trzeci korzysta... I taka to historia. Niby nic, a jednak taniec, jaki wykonują zgrani bracia okradając przechodniów, pełen uwagi i napięcia, a zarazem zmysłowy, ujęcia, którymi raczy nas Siu-keung Cheng oraz doskonała muzyka Xaviera Jamaux stanowią prawdziwą ucztę dla zmysłów.

ocenił(a) film na 7
maktalenga

Nie wiem dlaczego ten film ma tak słabe noty. Niesamowicie mi się historia podobała, właśnie dlatego, że była taka prosta i nie naciągana. Magia tego filmy wynika z ludzi. Tworzą tak dobraną grupę, rozumiejącą się bez słów, że aż brak mi słów. Praca jak praca. Każdy jak widać robi to co w czym jest dobry. A oni są perfekcyjni w swojej profesji.
Polecam ten film jako odskocznie od wybuchów, strzelanin itd. Ten kto lubi filmy które nie tylko się ogląda ale i rozumie nie powinien być zawiedziony ;)

moniaL

jak ludzie naoglądali się filmów sensacyjnych Johnniego To (jak PTU czy Wygnani) a potem włączają coś takiego , to trochę chyba czuja się zdezorientowani.Ale ja wczoraj obejrzałam jego " Turn left , turn right" i nic mnie nie zdziwo
film naprawdę dobry , scena w deszczu rewelacyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones