PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565158}

From Me to You

Kimi ni Todoke
6,9 1 319
ocen
6,9 10 1 1319
Kimi ni Todoke
powrót do forum filmu Kimi ni Todoke

8/10 

ocenił(a) film na 8

To jeden z moich ulubionych koreańskich filmów.8/10 bardzo polecam i uważam, że
koreańskie/japońskie produkcje,w wielu przypadkach są lepsze od tych amerykańskich :) Azjaci
mają pomysły jeśli chodzi o scenariusz,potrafią zaskoczyć widza .

ladymartiful

'To jeden z moich ulubionych koreańskich filmów' przecież to japoński film

ocenił(a) film na 8
kimblinger

oj tam,oj tam wszystko to skośne produkcje, ot taki szczegół mały ;p Ciesz się mądralo racje Ci przyznaje :)

ocenił(a) film na 8
ladymartiful

Japończyk czy Koreańczyk zawsze dla pospolitego człowieka zawsze będzie Chińczykiem. ;/ Skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj, bo widać chciałeś/aś zabłysnąć wiedzą, co ci się nie udało.

ocenił(a) film na 8
jrock

Skąd w Tobie tyle jadu dziewczyno/chłopaku ?! niby czym zabłysnąć chciałam,bo nie rozumiem?

ocenił(a) film na 8
ladymartiful

To gratuluje inteligencji.

ocenił(a) film na 8
jrock

oj te małolaty...a ty wciąż nie odp na pytanie, bystrzaku!

ocenił(a) film na 8
jrock

Poza tym:
1.Nie uważam się za pospolitą, i nie uważam,ze równanie K+J=CH jest prawdziwe !
2. Jakbyś nie zauważyła,albo nie załapała to "skośne produkcje" w mojej wypowiedzi przytoczone były w formie żartu,z przymrużeniem oka [;p]. Nie miałam złych intencji,aby kogoś obrazić! A wypowiadać się będę kochanie bo jest wolność słowa w Polsce jakbyś nie wiedziała.
Skończ to gimnazjum,max technikum [bazując poziomie Twoich wypowiedzi] ,wtedy zapraszam do rozmowy :)

ocenił(a) film na 8
ladymartiful

Uważaj na słowa. Nie jestem małolatą więc się ogarnij.

jrock

jak mozecie sie klocic o takie rzeczy... chinskie koreanskie czy japonskie... wszystko jedno.. poza tym osobiscie nie w moim guscie ten film

ocenił(a) film na 7
gocholot

no właśnie nie dla każdego jest "wszystko jedno" np.dla tych, którzy się znają na tym, a dla amatorów, dla których Japończyk, Koreańczyk czy nawet Tajwańczyk i tak będzie Chińczykiem nie powinni wypowiadać się na takich forach moim zdaniem, a na pewno nie już z takimi tekstami jak "wszystko jedno" . Inne państwa inne tradycje inne zachowania inne kultury inne JĘZYKI. Ja akurat widzę po między nimi różnice i nie jest mi wszystko jedno.:)

ps. To tak jakby Japończyk powiedział: Polskie, Ruskie czy tam Niemieckie.. wszystko jedno...

Tari12

Polskie czy Ruskie, Japonczyk nie rozpozna roznicy w jezyku, niemieckiego raczej nie wypowie.. :D

ocenił(a) film na 7
gocholot

oj zdziwił/a byś się.

Tari12

No cóż, ja wiem swoje, Ty wiesz swoje :)

ocenił(a) film na 7
gocholot

Coś mało wiesz, ale cóż.. ;-)

Tari12

Mam znajome ktore uczyly sie rosyjskiego, potem zaczely sie uczyc polskiego i nie umieja juz ani jednego ani drugiego bo tak im sie to miesza ^^

ocenił(a) film na 7
gocholot

To, że tak twoje znajome tak mają to nie znaczy, że każdy tak ma..;)

Tari12

Co nie znaczy tez, ze kazdy azjata rozpoznaje europejskie jezyki, tak jak nie kazdy europejczyk rozroznia koreanski od chinskiego czy japonskiego :)

ocenił(a) film na 7
gocholot

tak twoja wypowiedź " chinskie koreanskie czy japonskie... wszystko jedno.." oznacza moim zdaniem, że uważasz, że oni są tacy sami nie różniący się niczym, a to nie prawda sam/a o tym wiesz. Więc jak ktoś się nie zna to nie powinien na takich forach się wypowiadać takimi tekstami :)
Bo każdy z tych krajów ma inny tok wymyślania dram, w których są inne przesłania i motywy. Więc dla większości tych, którzy się znają nie jest im wszystko jedno. Także nie fair jest takie pisanie w stosunku do takich osób.

ocenił(a) film na 8
Tari12

Brawo! Dobry komentarz. Widzę, że nie tylko ja zwracam uwagę na takie rzeczy.

jrock

Boże, co za bzdura :D To że pomyliła kraje to jedno, ale jak można powiedzieć że 'wszystko skośne' to jedno i to samo? Ignorancja niektórych mnie po prostu rozwala...
A sam brak wiedzy na temat innych krajów to już w ogóle nie powód do dumy, nie wiem z czego się cieszyć można, ech.

ocenił(a) film na 10
ladymartiful

Różnica między koreańskimi produkcjami a japońskimi jest bardzo duża! Ale przyznałaś się do błędu więc masz wybaczone =)

ocenił(a) film na 7
ladymartiful

Mnie również się podobał, bezradna Sawako pobiła wszystko :D Tylko pewne sceny były za długie trochę, ale mimo wszystko wzruszyłam się i jednocześnie uśmiałam ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones