PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565158}

From Me to You

Kimi ni Todoke
6,9 1 319
ocen
6,9 10 1 1319
Kimi ni Todoke
powrót do forum filmu Kimi ni Todoke
candy_j

Ale one wcale nie były brzydkie, przynajmniej według mnie. Które Ci się nie spodobały?

ocenił(a) film na 6
charlotte17

Główna bohaterka według mnie porażała swoją opuchniętą twarzą i jej dwie rude koleżanki także miały w sobie coś odpychającego, szczególnie Chizuru. Według mnie jedynie Ume była śliczna

candy_j

To chyba zależy od tego, czy się oglądało anime lub czytało mangę. Mi postacie się podobały bo przypominały swoje pierwowzory. Twarz Sawako może i jest trochę zbyt pulchna, ale poza tym ma śliczne włosy, które wyglądają tak jak te, które miała bohaterka anime. Ume naprawdę ładnie wyglądała, ale w anime także była najładniejszą postacią, więc nie ma się co dziwić. Koleżanki Sawako mogą trochę porażać wyglądem, ale tak było w mandze i pewnie ze względu na przyzwyczajenie do ich postaci tego nie zauważyłam. A co myślisz o postaciach męskich? Mi się bardzo spodobali:)

ocenił(a) film na 6
charlotte17

Haha może masz rację, jedyna moja styczność z tą historią to właśnie podczas oglądania filmu . Haruma Miura ma przesympatyczną twarz i uważam, że inny aktor nie nadawałby się tak idealnie do roli Shoty. Inni nie przykuli za bardzo mojej uwagi, ale myślę, że byli w porządku :)

candy_j

Tak, Miura świetnie pasował do tej roli. Mi podobała się również gra aktorska ich nauczyciela - Pina. Inni faceci w anime też jakoś szczególnie nie zwracają na siebie uwagi, ale w drugim sezonie pojawia się pewien blondyn, więc nie jest z tym tak źle. W takim razie polecam Ci anime, tylko ostrzegam, nie wszystkim się ono spodoba bo akcja płynie w bardzo wolnym tempie, choć jak dla mnie jest to raczej zaleta, a nie wada tej serii.

ocenił(a) film na 6
charlotte17

Przekonałaś mnie do niego, myślę, że w wolnej chwili się za to wezmę ;)

candy_j

Cieszę się, że Cię przekonałam. Napisz po kilku odcinkach jak Ci się podoba:) A tak poza tym, masz bardzo fajny avatar.

ocenił(a) film na 9
charlotte17

A według mnie wcale nie wyglądały tak źle w końcu rolą głównej bohaterki było odstraszanie więc nie mogła być jakoś zjawiskowo piękna :D

candy_j

brzydszych? Jak dla mnie wszytkie są ok. Lepiej popatrz na polki .......

lolo126

Zgadzam się z lolo jak dla mnie wszystkie były ładne. Najładniejsza jak dla mnie była Yoshida-san

lolo126

Co masz niby do Polek?

ocenił(a) film na 8
KONWULSATOR

Duży dystans.

candy_j

A moim zdaniem główna bohaterka była śliczna, ale to też zależy od gustu. ;)

ocenił(a) film na 8
candy_j

Piękniejszych ciężko sobie wyobrazić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones