PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565158}

From Me to You

Kimi ni Todoke
6,9 1 316
ocen
6,9 10 1 1316
Kimi ni Todoke
powrót do forum filmu Kimi ni Todoke

superr! :)

ocenił(a) film na 7

gra aktorska Sawako bardzo naturalna (myślałam że nieco bardziej będzie naciągane ze względu na jej "straszność" a tu fake, wspaniała gra aktorska), co do wyglądu bo raczyłam spojrzeć opinie niżej to wątpie aby która kolwiek japonka bardziej pasowała do tej roli, co prawda lekką nadwage miała ale mogę się załozyć że większośc z was nie też nie jest super wychudzona ;D jedyne co mnie zasmuciło to myslałam że pod koniec troszkę ją "poprawią" ale mniejsza o to,lecimy next

Shouta uśmiechnięty cały czas, czasem lekko zakłopotany zachowaniem Sawako a na dodatek bardzo przystojny więc przyczepić się nie moge ;DD

Chizu bardzo zakręcona i energetyczna, Ayane pod względem wyglądu identyczna jak z anime, Kurumi niezbyt dużą rolę miała w tym filmie ale też przyczepić się nie mogę ;D Ryuu mógłby być nieco przestojniejszy i bardziej leniwy bo tak troszkę on mi nie pasił, jego kwestia i Chizuru ograniczyły się do minimum co troszkę mnie zawodło ;d

Minusem dużym jest że w ogóle nie pokazano żadnych relacji pomiędzy Sawako a Shouta, co troszke kole mnie bo wyznali sobie miłość gdzie w filmie ich kwestie ograniczały się do minimum i relacja między nimi była pokaza w tak masakrycznym i szybkim skrócie że niezyt mi się podobało. Prędzej mogli pominąć bardziej początek i zasięgność nieco dalej do mangi bo to jest tylko wisienką na torcie w której osoba widzi ludzi zamiast pikseli ;d

Pozdrawiamm:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones