PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475546}
7,8 269
ocen
7,8 10 1 269
King Lines
powrót do forum filmu King Lines

Dokument jest średni, lecz za umiejętności głównego bohatera +1 czyli dałbym 6. Film ma zaledwie 150 głosów z czego ponad połowa to pewnie fani
wspinaczki zawyżający ocene. Trafiłem tu przypadkowo przez dziewczyne, nie jestem fanem wspinaczki dlatego moja ocena jest obiektywna. Film
pokazuje, że człowiek może wspinać się lepiej niż małpa ;)

ocenił(a) film na 10
Kubyra

Ale to nie jest typowy film do oceniania obiektywnego. Tu nikt nie gra, nie ma tak naprawdę aktorów, reżyserów itd., i nie chodzi tu o wspinanie się jak małpa i piękne pozy.
Paru gości wisi sobie na linach, nagrywa sobie film i ktoś to jako tako zmontował. Tylko dla osób związanych z tematem Chris jest absolutną legendą wspinaczki, który wyznaczał i ciągle wyznacza nowe granice.
I tak dziwie się że jako niewspinająca się osoba dałeś 6, bo pod względem filmowym to półamatorski gniot. To postać Chrisa i wytyczone przez niego linie są biblią dla środowiska wspinaczkowego i stąd taka ocena tego filmu, w pełni zasłużona.


ocenił(a) film na 8
Kubyra

Nie jestem fanem wspinaczki, wspinałem sie może z 5x na ściance, nigdy wcześniej nie interesowałem się tym tematem. Film a właściwie bohater zrobił na mnie bardzo duże wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones