PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104705}

Kiwaczek

Cheburashka
7,9 724
oceny
7,9 10 1 724
Kiwaczek
powrót do forum filmu Kiwaczek

kiwaczek

użytkownik usunięty

Skad mozna zciagnac mpeg z kiwakiem?chetnie bym sobie zobaczyl ,jam jest 1967r

ocenił(a) film na 10

Film jest do ściągnięcia na DVD z Rosji. Ja mam przezabawną oryginalna (sic!) piosenkę na mp3 śpiewaną przez Kiwaczka !

ocenił(a) film na 10
dw_solaris

Trzeba szukać w nielicznych księgarniach rosyjskich (np. Kraków). Długo szukałem, ale trafiłem :) Warto było, gdyż płyta DVD którą zakupiłem zawiera wszystkie cztery filmy, powstałe w okresie od 1969 do 1983 roku :
Krokodyl Gena (Крок& #1086;дил&#1 072; Генa) 1969 r.
Kiwaczek (Чебу& #1088;ашк&#1 072;) 1971 r.
Szapokliak (Шапо& #1082;ляк) 1974 r.
Kiwaczek idzie do szkoły (Чебу& #1088;ашк&#1 072; идет в
школ&# 1091;) 1983 r.
Ponadto wywiad z Eduardem Uspieńskim, twórcą Kiwaczka, oraz jako kolejny dodatek inny film Kaczanowa "Warieżka". Filmy są po cyfrowej obróbce, starych kopii.
Ponadto można dostać (czasami) płyty CD, kasety audio z piosenkami z filmów - wspaniałe! Polecam.
Oczywiście jeżeli ktoś ma możliwość sciągnąć podobne wydawnictwa z Rosji, to jest tam ich dużo więcej, gdyż w Rosji idee Kiwaczka są wiecznie żywe :) No może nie tylko w Rosji, gdyż Kiwaczek jest również bardzo popularny w... Japonii.
A gdyby coś to polecam Google . Wystarczy wpisać "Cheburashka" i znajdziecie i pliki mp3 i filmy w formacie avi.

A z innej beczki to SKANDAL że w Polsce nie można dostać filmów z Kiwaczkiem :(

ocenił(a) film na 10
Colargol

To skandal, że ciagle powtarzają durnych 4ech pancernych, a o Kiwaczku w polskiej TV nikt nie pamięta! :(

ocenił(a) film na 10
monisiu

Zgodzę się że skandalem jest iż w TVP nie można zobaczyć "Kiwaczka", natomiast co z tym przykrym faktem mają Czterej Pancerni wspólnego? Nijak nie mogę pojąć.

Jest to wspaniały film przygodowy i ma już stałe miejsce w historii polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 10
Colargol

Czterej pancerni to rzeczywiscie wspaniały film przygodowy. Większośc z nas w dzieciństwie utożsamiała się z bohaterami itd., itp. Ale to jest straszna propaganda! dziękitemu, że smacznie podana skuteczna i działa do dziś!
Tylko o to mi chodziło. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
monisiu

Oczywiście że jest to film propagandowy, tutaj muszę się zgodzić. Ale jest to praktyka stara jak... film i również dzisiaj korzysta się z niej do pewnych przekazów. Mnie oburzyło słowo "Durny", użyte w stosunku do tego dobrego filmu. Dzisiejszym twórcom jakoś daleko do poziomu "Czterech pancernych i psa". Wszystkich sympatyków serialu zapraszam do www.muzeumczterechpancernych.pl

tutaj są wszyskie animacje radzieckie, ale po rosyjsku. sciągnąć można od 4 rano do 10 rano msk, to znaczy od 2 rano do 8 rano w polsce http://multiki.arjlover.net/multiki/ [multiki.arjlover.net/mu...]

emule: ed2k://|file|Cheburashka.i.krokodil.Gena.(DVDRip.DivX.Rus).NasheKino.avi|7291576 32|0198D425ED23FA5BC4C43227BE046060|h=5H4SDSGJAEJTDNJREU7MZYFCWUJ7YJDK|/
1:06 min z Kiwaczkiem po rosyjsku. Super;)

Aż dziw, że dowiedziałam się o Kiwaczku kilka dni temu.
Dziękuję bardzo "Szkłu kontakowemu" za pokazanie klipu z Gienią i Cheburashką ;-)

_M_M_

moze tam zadzwon? pewnie Cie wysluchaja /

Dziś jest na Puls tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones