PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450857}

Attack on the Pin-Up Boys

Kkot-mi-nam Yeon-swae Te-reo-sa-geon
6,4 429
ocen
6,4 10 1 429
Kkot mi nam Yeon swae Te reo sa geon
powrót do forum filmu Kkot-mi-nam Yeon-swae Te-reo-sa-geon

koncza sie pomysly bo zeby odchodami w siebie rzucac

ocenił(a) film na 7
gregory666

Mnie ta komedia nawet rozsmieszyla :) Mozemy zaobserwować absurdalna sytuacje, gdzie wytyczną popularności w szkole staje sie przyjęcie klocka na twarz :) Film na pewno sie spodoba sie wszystkim.

ocenił(a) film na 7
nespriv

Mnie ta komedia nawet rozsmieszyla :) Mozemy zaobserwować absurdalna sytuacje, gdzie wytyczną popularności w szkole staje sie przyjęcie klocka na twarz :) Film na pewno sie spodoba sie wszystkim.

"nie spodoba się" miało być :) sorki

nespriv

Mi się film tak średnio podobał, ale momentami można się było pośmiać ^^ A oglądnęłam ten film tak z ciekawości, bo grają tu chłopaki z Super Junior, a to jest jeden z moich ulubionych koreańskich zespołów :)

użytkownik usunięty
Nanami_

Cóż.. przyznać trzeba-głupoty niesamowite:D Obejrzeć można dla chłopaków z SuJu i chyba tyle...

ocenił(a) film na 7

Popieram.. Film dla fanów Super Junior albo dla Koreańczyków. Mi się podobał, ale to trzeba lubić dziwne historie albo przystojnych chłopaków w dużych ilościach xD

atropinagreen

Każdy kto zna Super Junior lubi przystojnych chłopaków w dużych ilościach :)

użytkownik usunięty

Fakt, w filmie jedyna pozytywna rzecz to SuJu, a poza tym fabuła jest tak idiotyczna i głupia że aż momentami śmieszna; jak ludzie wpadają na takie pomysły żeby coś takiego wgl produkować? Punkty tylko i wyłącznie za ładną buzię DongHae :D

ocenił(a) film na 3
gregory666

Uważam, że fabuła filmu była aż irytująca głupia. Niemalże nie dotrwałabym do końca, gdyby nie śliczna buźka Heechula ^o^. Jednakże oceniam na 3, dzięki obsadzie z SuJu.

gregory666

To, że film ma takie a nie inne poczucie humoru wg. mnie było zamierzone, no bo w końcu to Juniorki :D <to nie mogło być coś normalnego> Ja bynajmniej nie podeszłam do tego jak do zwyczajnego filmu, tylko raczej jakiegoś show. Ci, którzy nie znają Super Junior nie zrozumieją ^^

ocenił(a) film na 6
zuza2605

Jezu, to w różowych na plakacie??? To chłopak czy dziewczyna...? Byłam cały czas przekonana, że to dziewczyna, kolczyk , różowa koszula/bluzka, a potem patrzę do obsady i tam nie ma ani jednej aktorki...

Ruby_in_Gold

Heechul?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones