PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107475}
6,8 17 820
ocen
6,8 10 1 17820
3,8 5
ocen krytyków
Klątwa Ju on
powrót do forum filmu Klątwa Ju-on

go kiedyś obejrzałam bałam się w nocy zajrzeć pod kołdrę że będzie tam ta kobieta , bałam się myć
głowe że poczuje jej ręke . Film jest staszny obejrzałam po latach i nadal miałam gęsią skórke ;d

ocenił(a) film na 8
Ladybaby

Tej nocy trzymaj mocno kołdrę, klątwa powróci

nillvo

okey

ocenił(a) film na 3
Ladybaby

Zastanawiam się czego można się w tym filmie przestraszyć, oprócz tandety scenariusza i katastrofalnej gry aktorskiej. Ten film jest słaby jak Pudzian po pierwszej rundzie.

Oglądaliśmy w nocy na dużym ekranie z potężnym nagłośnieniem liczac że będzie strasznie. Ale nie było, było wręcz żałośnie, jak ktoś mógł się na tym bać to zagadka bo na 6 osób ani jednej nie przestraszyl w żadnym momencie.

Za jedyną zaletę filmu mogę zaliczyć fajne wstawki typu przebłyski, to nawet nawet, ale to zdecydowanie za mało aby ten bardzo słabo zmontowany i zagrany film uznać za straszny horror.

ocenił(a) film na 7
theart

"Ale my jesteśmy chojraki, żałosne horrorki oglądamy w 6 osób i nikomu ani powieka nie drży."

ocenił(a) film na 9
theart

no ja po byku nie znasz sie na horroach a sie wypowiadasz nwm czy jestes ona czy on chyba ona wiec jak ogladallaas to z 10 koleznakami przy zapalonym swietle i co chwile glowka ladowala pod kolderka by nic nie widziec

Ladybaby

No, miałam 14 lat, kiedy to obejrzałam, i srałam w gacie jeszcze długo po obejrzeniu. Teraz pewnie nie zrobiłby na mnie żadnego wrażenia, ale wtedy trafił na podatny grunt. Do dziś pamiętam, jak się bałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones