PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449118}

Klasa

Entre les murs
6,7 7 690
ocen
6,7 10 1 7690
7,1 9
ocen krytyków
Klasa
powrót do forum filmu Klasa

Wcześniej też Stopklatka 2 dni pod rząd w porze 9-11 godz. w dni robocze - może ci co pracują nie powinni go oglądać?? -:)))

kkutz

Każdemu nie dogodzisz.... Mnie akurat dzisiejsza pora pasowała.

ocenił(a) film na 8
asia1519

Wiem - ale ja bym chciał go oglądnąć a 3-ci raz w ciągu ostatnich jakichś 3 tygodni leci w porze przedpołudniowej!! (na Stopklatce) - i tylko w takiej porze. Co to "teleranek"?, "kawa czy herbata". Eeehh. Nic - to nie prawdziwy problem. Dzięki szukaniu tego filmu (polski tytuł "Klasa") znalazłem i oglądnąłem kapitalny film pt.: "Nasza klasa" - prod. estońskiej - świetny choć b. drastyczny - na youtubie był (nie wiem jak aktualnie) - na początek pełnometrażowy fabularny - a potem związane z nim odcinki serialu TV - ci sami bohaterowie - c.d. tego fabularnego, który jest pewną całością, mimo, że ten serial jest jego kontynuacją - polecam. Film estoński może nie brzmi jak francuski czy amerykański - ale kapitalny. - Hej!

kkutz

Zawsze można nagrać, wypożyczyć lub obejrzeć w necie ( chyba jest).
Oglądałam "Naszą klasę". Duże wrażenie na mnie wywarł. Niestety "Klasa" mu nie dorównuje.O serialu nie słyszłam, ale muszę zobaczyć w wolnym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones