PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6775}

Klatka dla ptaków

The Birdcage
7,3 13 887
ocen
7,3 10 1 13887
6,6 11
ocen krytyków
Klatka dla ptaków
powrót do forum filmu Klatka dla ptaków

Również jeden z nielicznych, gdzie bohaterowie należący do mniejszości są ukazani w sposób budzący sympatię. Po prostu - zwyczajni ludzie, którzy chcą spokojnie żyć. Do tego akcenty komediowe i jak zwykle genialna gra Robina Williamsa.

użytkownik usunięty
Apostle_Viljar

Szkoda, że nie mam więcej rąk, bo mogę się pod tą opinią podpisać tylko dwiema. ;) 8/10, bardzo dobry film (Williams genialny).

ocenił(a) film na 7

"Williams genialny"? - Jedna ze słabszych jego ról.

Apostle_Viljar

No, ja znam znacznie więcej "udanych filmów o tematyce LGBT", jak i takich, w których "bohaterowie należący do mniejszości są ukazani w sposób budzący sympatię". Niemniej "Klatka..." bardzo zabawna i warta obejrzenia. :)

ocenił(a) film na 9
Davus

Bardzo dobra komedia !!!

ulubione88

Uwiwlbiam ten film, zawsze podnosi mnie na duchu i pośmiać się idzie:)

Davus

Hej, a możesz mi jakieś polecić?

ocenił(a) film na 7
Apostle_Viljar

Hmmm... film był dobry, ale o wiele bardziej mi się spodobał "Priscilla, królowa pustyni" -o wiele bardziej mnie śmieszył.

Peter_Quinzel

Dzięki, postaram się obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Apostle_Viljar

"jeden z nielicznych, gdzie bohaterowie należący do mniejszości są ukazani w sposób budzący sympatię. Po prostu - zwyczajni ludzie, którzy chcą spokojnie żyć." - Tak.

Atena_3

No, tacy całkiem "zwyczajni" to chyba jednak nie byli... ;)

Apostle_Viljar

To nie jest żaden film o tematyce LGBT, tylko normalna komedia, w której część bohaterów jest homoseksualistami.

Apostle_Viljar

Nathan skradł moje serce tą rolą, świetnie zagrał :)

Apostle_Viljar

Co za stek bzdur... Jeśli obejrzałeś pięć filmów o tematyce LGBT, to może faktycznie - jeden z nielicznych. Ja widziałem ich znacznie więcej i mogę zaświadczyć, że filmów LGBT, gdzie geje ukazani są jako "zwyczajne" osoby jest o wiele, wiele więcej.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

potwierdzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones