PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6775}

Klatka dla ptaków

The Birdcage
7,3 13 943
oceny
7,3 10 1 13943
6,6 11
ocen krytyków
Klatka dla ptaków
powrót do forum filmu Klatka dla ptaków

Film ten był reklaomwany jako prześmieszna komedia o nietolerancji, a stał się mało śmiesznym pastiżem i to zarówno homoseksualistów jak i ich zagorzałych przeciwników. Gdyby nie obsada i fajna kreacja Robina Williamsa, była by 1.

ocenił(a) film na 7
Lord___Sidious

Subtelność, a nie natarczywość.
Bo jest prześmiewcza. Przesmiewczość nie musi być natarczywa- ta jest dla dość głupich widzów, którym nalęży wszystko powtarzać i pokazywać z bliska i wielokrotnie. W Klatce prześmiewczość jest, tylko SUBTELNA! Mnie cieszy że nie jest to tak jak w Chicago, gdzie skrajny cynizm zrozumie 4 letni dzieciak. To chyba dobrze iż powstają filmy nieco inteligentniejsze, z bardziej zrównoważonym humorem.

ocenił(a) film na 10
Arrakin

:):):)

ocenił(a) film na 9
Arrakin

No widzisz "co kraj to obyczaj" Moim zdaniem humor tu jest wyraźny i mocny Pamietam że oglądając go po raz pierwszy czesto musiałem cofać film(VHS) bo wywoływał u mnie długie salwy śmiechu Szczególnie gdy pojawiał się duet Lane-Azaria A scena z nauka bycia mężczyzną-mistrzostwo

Lord___Sidious

Dokładnie, dodam że temu filmowi moim zdaniem dużo brakuje do jego hetero odpowiednika 'poznaj moich rodziców' i gdyby nie Williams to nie wiem czy wytrwałbym z oglądaniem do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones