PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810402}

Kler

7,0 200 605
ocen
7,0 10 1 200605
6,7 46
ocen krytyków
Kler
powrót do forum filmu Kler

Ja wyżej w temacie. Film wchodzi do kin dopiero na koniec września, a mnie już cieszy ból dupy tych wszystkich ślepych fanatyków, który wzrastali w nietykalności cynizmu, zachłanności, kabotyństwa i dominacji KRK miedzy Bugiem a Odrą. A w tym okrąglaku na Wiejskiej to tak jak w 2006 roku modlili się o to , aby susza się skończyła i spadł deszcz, teraz zaczną się modlić o to, aby frekwencja w kinach była tak niska jak wzrost naszego Bonaparstka z Żoliborza.

rusekolsztyn

mamy dopiero sierpień a już mnie bawią te rzesze lewaków rajcujących się tym gównianym filmem . ale spoko , co kto lubi , zlecicie się do kin jak muchy do gówna

ocenił(a) film na 9
jakub_h

Ale zdajesz sobie sprawę, że Smarzowski to istny Machiavelli, który wykorzystuje twoją glupotę ? Dzięki waszemu bólowi dupy film ma darmową reklamę. Każdy twój wpis to woda na płyn dla PR tego filmu.

rusekolsztyn

jedyny ból dupy jaki widzę to u lewactwa które rajcuje się tym pseudo filmem jak urodzinami lenina...

ocenił(a) film na 9
jakub_h

Z tobą dyskusja jest nie możliwa, bo ciągle tylko komuchy i TVN , komuchy i TVN, komuchy i TVN i tak do usranej śmierci . Już mi się to generalnie po tych kilku dniach znudziło, więc nie będę dalej tej pogadanki kontynuował.

rusekolsztyn

Bo TVN założył komuch, a komuchy wydały na nią pieniiądze (przecież po "upadku" komuny nikt oprócz komuchów pieniedzy nie miał). Walter to były członek PZPR, sugerowany nawet przez Urbana do kierowania propagandą przeciw Solidarności.

ocenił(a) film na 9
Piotrek4

Gdyby TVN chciał dokopać kościołowi, to wypuściłby u siebie reportaż dokumentalny Sekielskiego o pedofilii w kościele, ale trzęsie portkami ze strachu. Zamiast w tv Sekielski udostępni go w internecie, bo TVN jak na tabloid przystało woli zaserwować widzom pijanego rolnika myjącego traktor na stacji benzynowej albo strusia afrykańskiego biegającego po zakopiance.

rusekolsztyn

Nie wiem czy TVN chce czy nie chce dokopać Kościołowi - zmieniasz temat. Temat to komuchy i TVN. Tak, TVN jest telewizją i propagandą postkomunistycznych działaczy i resortowych dzieci. Czy ci się to podoba czy nie, ale tak jest.

Wolę już zatem ten Kościół i katolicką Polskę niż postkomunistyczną.

ocenił(a) film na 9
Piotrek4

Gratuluje czarno- białego sposobu myślenia. Proszę te frazę powtórzyć w obecności panów Kryże i Piotrowicza którzy są taką kwintesencją niepostkomunizmu jak Staszek Pięta wzorem ojca i męża katolickiej rodziny.

rusekolsztyn

Wolnym od komuchów nie jest PiS, ale ruch Kukiza 15.

ocenił(a) film na 9
Piotrek4

No nie do końca... patrząc na przykład Janusza Sanockiego

Aczkolwiek w Kukiz chyba rzeczywiście jest najmniej członków byłego ustroju.... Chociaż kij wie, patrząc na to jacy poniektórzy z nich mają hasła na ustach.

PS: równie dobrze można powiedzieć, że TVP założył Bierut na spółkę z wolnomularzem Januszem Groszkowskim

WALTER założyciel TVN był w PZPR do 1983 (czyli nie do końca i wystąpił z niej przed upadkiem komuny) - dorobił się na sprowadzaniu kaset video (kto zna lata 90 ten wie jaki to wtedy był dochodowy interes).

Jego kumpel Jan Wejcher miał doświadczenie na rynku międzynarodowym pracując jako W 1976 polski pełnomocnik frankfurckiego przedsiębiorstwa Konsuprod, GmbH & Co....

No ale lepiej krzyczeć, że komuch to komuch tamto.... zmieńcie płytę.

Gierrapa

I postkomuna mu pozwoliła założyć stację telewizyjną, która nie była tubą propagandową nowego ustroju z tymi samymi ludźmi.

Wszystko co wtedy powstało było pro-postkomunistyczne, Walter założył TVN, Michnik Wyborczą, ktoś kto był anty, a miał pieniądze, był wyciszany powoleniami i koncesjami.

Gierrapa

PS: Sanocki nie został przyjęty do klubu Kukiz 15. Podczas tworzenia się klubu, wszystkich kandydatów dokładnie "prześwietlano".

Kukiz 15 to jedyne ugrupowanie, które jawnie mówi i zgłasza ustawy pro-obywatelskie, np. zmniejszające Twoje podatki i zmiejszające zbędną administrację państwa.

ocenił(a) film na 4
jakub_h

Czy ty rozumiesz znaczenie stwierdzenia "bol dupy"? Ci, którzy cieszą się na film, raczej bólu dupy mnie odczuwaja. Za to czuje jak Ty toczysz piane, skoro okreslasz mianem gowna film, którego nawet nie widziałeś, gratuluje :D

moncherrie

Oj jak najbardziej masz :) Proszę definicja:

Ból dupy wynika praktycznie zawsze z ataku na uznawane przez danego osobnika autorytety, systemy wartości, organizacje czy inne rzeczy z którymi czuje więź emocjonalną.

ocenił(a) film na 9
jakub_h

A ja mam prawicowe poglądy i sądzę, że kościół to coś innego niż Wiara w Boga. Nazywasz kolesia "lewakiem", to może powalcz o niższe podatki, zmniejszenie liczby urzędasów, czytelniejsze przepisy -będziesz bardziej 'prawy' :) Kościół to polityka, niestety, to instytucja zepsuta -niecierpliwie czekam na ten film :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rusekolsztyn

I bardzo dobrze, ze ma reklame i bardzo dobrze, ze więcej ludzi zobaczy film... Tylko madrych ludzi, nie takich, ktorzy na podstawie tego co zobaczyli na ekranie beda sie o wszystkich ksiezach wypowiadac.... Nie caly kler biesiaduje i podobny jest do "tych" z ekranu... Trzeba miec zdrowe podejscie, a film to "tylko" film. Sama jestem wierzaca, dlugo nie praktykujaca. Obecnie co niedziele w kosciele. Dlugo tego wlasciwego szukalam i znalazlam... Ludzi grzesznikow, tacy jak my - ludzie - ksiezy. Nie spowiadam sie w konfesjonale, a orzed Bogiem. Nie im moje grzechy oceniac... Mowcie co chcecie...

jakub_h

Obecnie miłująca nam jedyna słuszna partia to dopiero lewactwo.

użytkownik usunięty
jakub_h

Lewactwem polskie świniojeb... nazywają normalnych ludzi. Jakaś agencja PR to wymyśliła parti świniojeb...

ocenił(a) film na 8
jakub_h

Gówniane to było kazanie na którym śliniłeś się na widok gościa w sukience. Zboczony i..diota.

rusekolsztyn

Mi też się gęba śmieje. Na widok lewactwa, masturbującego się przed monitorem i święcie wierzącego, że to film, nie dość, że o faktach, to jeszcze autentycznych:).

ocenił(a) film na 9
Millwall

Nikt tak często się nie masturbuje jak klechy po lekcjach religii fantazjując o boskim paschalu w dziecięcym odbycie ;) Jeszcze dodaj, że lewactwo upija księży winem i potem karze im wsiadać po pijaku za kółko samochodu. Sztuczny autorytet kościoła to wszystko co doprowadzi to jego upadku. Nie trzeba komuchów, lewactwa TVN czy wyborcznej - wystarczy buta starych kawalerów w czarnych kieckach.

rusekolsztyn

To zorganizujcie sobie jakąś wspólną mega masturbację, widać i wy i tamci, wprost to uwielbiacie:).

ocenił(a) film na 9
Millwall

Jaka dojrzała odpowiedź..... mamusia musi być z ciebie taka dumna;]

Millwall

Kiedy Rydzyk wejdzie za mocno

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

No bo nie ma jak jedyna i słuszna partia i jej wielbiciele mówią jak ma się żyć. Btw odkąd Ci pseudomilosierni wyznawcy kleru pisu i Bogwieczego dorwali się do władzy mediów i ulic od wtedy zaczęło się wyzywać przeciwną stronę od Lewaków. Nigdy od nikogo wcześniej czegoś takiego nie słyszałam. I serce jest po lewej stronie jakby ktoś nie wiedzial. Bilet na kler zakupiony. Do kościoła zamiaru pójść nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones