PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394386}

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Cloudy with a Chance of Meatballs
6,4 49 556
ocen
6,4 10 1 49556
6,1 14
ocen krytyków
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
powrót do forum filmu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Uwielbiam animacje - takie, w których każdy znajdzie coś dla siebie - dzieci i dorośli. Ale ten film - po prostu kosmos. Fabuła tak zakręcona - szczególnie druga połowa, nie widziałam jeszcze czegoś takiego. Nie mam pojęcia, jak ten film jest odbierany przez młodszą widownię, ale wiem, jakie były komentarze moich przyjaciół - patrz tytuł. Uśmialiśmy się, ale bardziej z absurdalnych "odjechanych" zdarzeń i kolejnych pomysłów scenarzysty niż z takich klasycznych żartów sytuacyjnych. Polecam na zakrapiane domówki ;-)

ocenił(a) film na 6
Lady_Ofelia

Faktycznie, już sam tytuł bije abstrakcją :) Bardzo pozytywna główna postać. "..motywuje się...dzwonie...panikuje...żałuje" :)

ocenił(a) film na 8
kameleokamelei

I równie pozytywny ZENEK !!! ;P Coś a'la wiewiórka z Ice Age ^^

ocenił(a) film na 2
kulka180

ja powiem tak scenarzysta musialo miec cos niezle z glowa, ten film nie ma kompletnego sensu... choc tak lubie animacje, niemoge przebolec ze ktos wyprodukowal taki szajs...

ocenił(a) film na 10
Tarakum

I niezłe podczas oglądania;] Film dla każdego, każdy znajdzie coś dla siebie. Dawno się tak chyba nie śmiałem oglądając film;) Szczególnie scena w galaretce;]

ocenił(a) film na 3
Tarakum

Zgadzam się, straszny szajs! Ani to śmieszne, ani wzruszające, nie ma ani jeden cechy dobrej bajki...
Dawno nie oglądałam nic głupszego...:/

ocenił(a) film na 8
Tarakum

A to film / animacja musi mieć sens ? Ważne, że było przesłanie, fajne gagi i całkiem sympatyczna animacja ;) Żadna bajka nie trzyma się praw fizyki ani logiki, ani tym bardziej nie odpowiada realiom. Trzeba to przeboleć ;) Zresztą nieraz o dziwo fabularne biją na głowę animacje w głupocie.

ocenił(a) film na 5
Lady_Ofelia

dla mnie ten film ani nie był śmieszny, ani przesadnie pomysłowy... gniot po prostu.

mati_kroolik

Nie zgadzam się !
Był śmieszny, nawet nie rozumiem dlaczego uważasz, że to gniot ?
Momentalnie zwalał z nóg...,scena w galaretce, sama osoba Policjanta, który chodził robiąc salta - genialne.
W zasadzie pomysł na animacje był ciekawy i oryginalny.
Smutne jest to, że tyle jedzenia poszło na marnacje :(
Kończąc chce powiedzieć, że to jedna z najlepszych animacji ostatnich lat.

kieofas_2

I ja się z tym zgadzam. Nie wiem jak ten zabawny film ma tak mało głosów....

ocenił(a) film na 7
Lady_Ofelia

Taki sobie film... Ale w ogóle nie może porównywać się do starszych Disneyowskich filmów animowanych (Tarzan, Król Lew itd.)

ocenił(a) film na 9
julka17

A czy ktokolwiek porównałby nowoczesną animację komputerową z tradycyjną i tradycyjnym Disneyem? Musiałby być idiotą.

ocenił(a) film na 6
Lady_Ofelia

Dla mnie to on był przerażający, od początku do samego końca czułam jakiś dziwny niepokój, moooże to od kaca po 4 dniach picia ale niekoniecznie. Bardzo, ale to bardzo dobra animacja przy tym!

ocenił(a) film na 9
Lady_Ofelia

Bardzo ciepła komedia, pełna absurdalnego humoru. Nie każdy go zrozumie, czy choć zaakceptuje, ale jest to film, przy którym można się dobrze bawić, o ile nie bierze się go za poważnie. W dodatku bajka jest z morałem i nie popada w (niezamierzoną) głupotę.

Lady_Ofelia

Dla mnie SUPERFAJNY! Prawie nic kiczowatego, wzruszająca relacja ojciec-syn i podchody Flinta do Sam :) i pełno śmiechowych momentów! Ja uwielbiam tę bajkę ;)

ocenił(a) film na 8
Vickynella

Oj popalił popalił heh ja bylem tez pod wpływem i mało nie oszalałem jak to oglądałem jazda bez trzymanki

ocenił(a) film na 3
Lady_Ofelia

Pierwsza połowa filmu - ok, jakoś poszło, w miarę zabawnie.
Schody zaczęły się potem, jak bohaterowie dostali się na "statek-matkę". Gdybym miała obok siebie butelkę wódki pierwszą rzeczą jaką bym zrobiła byłoby jej otworzenie. Bardzo żałuję, że obejrzałam to na trzeźwo. Człowiek-kurczak i inne kurczaki bezgłowe bijące się z nim? To już nawet nie było pozytywnie zakręcone, to było obleśne. Poza tym film nawołuje dzieci do niemycia nóg - gdy sobie wyobraziłam, że od dobrych paru lat facet nie ruszył gum ze stóp....

ocenił(a) film na 7
kliva

Taa i myślisz że takie małe dziecko zwróci uwagę na nieumyte nogi przy tak dużej ilości słodyczy ? Ludzie to jest bajka dla dzieci, a niektórzy maja tu takie wywody jak... Nawet nie wiem do czego je porównać. Ale brzmią podobnie do tego: "Ale kiczowaty horror, nic śmiesznego w nim nie było ; d"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones