PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394386}

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Cloudy with a Chance of Meatballs
6,4 49 575
ocen
6,4 10 1 49575
6,1 14
ocen krytyków
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
powrót do forum filmu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Ilekroć widzę jakieś filmy animowane, wydaję mi się, że jestem już za stara na takie rzeczy. Banalna
fabuła i przerysowani bohaterowie rzucają się w oczy bardziej, niż gdy się miało 7 lat. Ten film
jednak przykuł moją uwagę przez zabawny tytuł i rekomendację znajomego. Czy wyróżnia się czymś
spośród innych animacji czy lepiej się za niego nie brać?

ocenił(a) film na 7
Invy

Ja również nie oglądam za bardzo animacji, ale "Lego" tych samych twórców od razu mnie kupiło. "Klopsiki" są bardzo porządną bajką z niezłym humorem i przesłaniem ale musisz przygotować się na sporo czerstwych żartów pod młodą widownię. Ciężko mi powiedzieć czy się wyróżnia - jest przewidywalny ale nie boli. Ja ze swojej strony polecam.

duraq

Dzięki za opinię, już postanowiłam - obejrzę

ocenił(a) film na 6
Invy

Polecam "Księgę życia". To jest porządna moim zdaniem animacja. Ta zaczęła się znakomicie, ale z czasem stawało się to tak irracjonalne, że chyba za stara jestem na takie bajki:D

ocenił(a) film na 4
Invy

Według mnie nie warto. Animacja nie jest jakaś rewelacyjna, natomiast tematyka bardzo niesmaczna. W dodatku nie bawi. Oczywiście to tylko moja opinia.

ocenił(a) film na 1
Invy

uwierz mi nie warto oglądać klopsików. Humor jest żenujący i cała fabuła w tej animacji w głowie się nie mieści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones