PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31294}

Klub winowajców

The Breakfast Club
7,4 49 200
ocen
7,4 10 1 49200
7,5 26
ocen krytyków
Klub winowajców
powrót do forum filmu Klub winowajców

genialny film jestem pod wrazeniem swietna muzyka gra aktorsta swietna kapitalne dialogi wspanialy film tzreba obejrzec koniecznie

sincity

zgadzam sie całkowicie...
ja od jakiegoś czasu chciałam go obejżeć ale niestety nie było jak i skąd...aż tu nagle oglądając "jeźdźca bez głowy" coś mnie tkneło,żeby przełączyć na TVP2 ...a tu "Klub winowajców"...super...tylko zdziwiło mnie dlaczego o tak późnej godzinie...ale to nic...film poprostu świetny...poruszający,i choć ma już sporo lat to probelmy tych nastolatków tak jakby dotyczyły czasów obecnych...temat wiecznie młody...aktorzy super,muzyka super,dialogi...poprostu od teraz mój nr 1:)

ocenił(a) film na 10
sophia84

Wogóle filmy dla młodzieży z tamtych lat są jakieś takie inne niż to co teraz przelewa się przez ekrany. Klimat i gra aktorska, problemy i sposób przedstawienia całej fabuły jakoś do mnie trafia a z bohaterami ja , choć mam już grubo ponad 16 lat potrafię się unifikować i przypmnieć sobie moje wielkie problemy tamtego czasu.... Brawa!!

ocenił(a) film na 10
Orrorin

Porządny film opowiadający o problemach nastolatków, nie traktując ich nazbyt poważnie i nie przemieniający w jedną wielką farsę (American Pie), takich filmów już nie robią. Problem potraktowany szablonowo, jednak nie zabiera to obrazowi uroku. No i Allison i Andrew... *.*

ocenił(a) film na 3
sincity

Właśnie to zdanie jest totalnie głupie. W prawdziwym życiu jest dokładnie odwrotnie. Dlatego film zbiera negatywne oceny.

Dopiero gdy człowiek dorasta, z biegiem lat uczy się troszczyć o innych, ma więcej empatii (której młodzież zupełnie nie posiada), uczy się szukania kompromisów, współpracy, często dba bardziej o innych niż o siebie samego (czego młodzież tez kompletnie nie potrafi).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones