PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34928}

Kobieta-Kot

Catwoman
5,2 66 349
ocen
5,2 10 1 66349
2,0 8
ocen krytyków
Kobieta Kot
powrót do forum filmu Kobieta-Kot

Miau

ocenił(a) film na 10

U mnie, zaraz po Zemście Sithów i Matriksie, Kobieta-Kot jest najfajniejszym filmem. Nie czepiajcie się... Miau xD

ocenił(a) film na 4
Nastula

Pod wzglądem realizacji i pomysłu na film kicha, ale odbiór filmu jako całości zależy od gustu. Mnie też się podobał, ale tylko na ocenę 4...

I_am_a_Bad_Girl

podobał się ale ocena 4 poniżej oczekiwania ?? podobał się to chyba bardziej na 5 zaliczyć:??

Gorgi17

Zgadzam się z autorem film zajebisty,nie wiem o co się czepiają naprawdę.
Plusy :
+ Fabuła (była fajna)
+ Scenariusz (też był zarombisty)
+ Bohaterka (Świetna)
+ Scena z kotami
+ Muzyka

Minusy :
- Brak

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

Minusy:
-Momentami naiwne
-Nie pokazali nagiej Helly
-Psuje uniwersum Batmana

A tak to się zgadzam.

ocenił(a) film na 4
napruto

Nie pokazali nagiej Helly

Największy minus filmu

transformers567_fw

Według mnie scenariusz nie był zarOMbisty. Film ogólnie jest słaby i baaardzo kiczowaty.

ocenił(a) film na 2
Nastula

Będziemy się czepiać Miau :P bo to nie ma nic wspólnwgo z historią prawdziwej kobiety kot, po pierwsze murzynka z uszami kota na głowie xD haha. Po drugie film o niczym, pusty, plus Michelle Pfeiffer, która juz dawno powinna skończyć karierę. Czekam na nowego batmana i "prawidłową" Catwoman, pozdrawiam

Himiteshu

Pff ;) Michelle Pfeiffer nie jest murzynką i nie grała w tym filmie, tylko w "Powrocie Batmana", zresztą jak zwykle bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 2
MryMry

Ojj pomyliło mi się z Sharon Stone xD A Powrót Batmana, wiadomo klasyk, najlepszy batman zaraz obok Mrocznego Rycerza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones