PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224190}
5,8 173
oceny
5,8 10 1 173
Kobieta odrzucona
powrót do forum filmu Kobieta odrzucona

Jeden z wielu

ocenił(a) film na 4

thrillerów erotycznych z udziałem Shannon Tweed. I od razu trzeba podkreślic że aktorka w tym obrazie momentami wygląda wręcz obłędnie. Co ciekawe grający u jej boku Andrew Stevens nie gra roli jej kochanka, w związku z czym słynna para filmowa nie pojawia sie w zadnej scenie łóżkowej. Tym razem obiektem zainteresowan aktorki jest syn glownego bohatera. Pozazdrościc :) . Shannon gra tu kbietę która po stracie męża nie potrafi się pogodzić z tym faktem. Dla osiągnięcia własnych celów staje się bezwględną morderczynią. Oglądałem jednak lepsze filmy z jej udziałem. Ten miejscami irytuje. A końcówka na pewno jest nieudana.

Jarek711

Masz może ten film?

ocenił(a) film na 4
dudek1520

znajdziesz on line , powinien być ogólnie dostępny

Jarek711

Ale ja szukam z lektorem a widzę że jest tylko w oryginale. Myślałem że może masz z lektorem? Czy nie?

ocenił(a) film na 4
dudek1520

kiedyś może w tv widziałem po polsku, na rynku 90 proc tego typu produkcji ciężko znaleźć z polskim lektorem. Te filmy leciały ponad 20 lat temu a na vhsach raczej niewiele przetrwało. Średnia znajomość angielskiego wystarczy żeby te filmy ogarnąć bo nie są skomplikowane. Z Shannon Tweed poszukaj lepiej serię Body Chemistry.

dudek1520

ŚRODA, 16 LUTEGO, AMC o 2:25

Bzium_3

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones