PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672278}

Kobieta w klatce

Kvinden i buret
7,0 25 362
oceny
7,0 10 1 25362
5,0 4
oceny krytyków
Kobieta w klatce
powrót do forum filmu Kobieta w klatce

8/10

ocenił(a) film na 8

Ludzie nie sugerujcie się "poprańcami" co krytykują wszystko jak leci. I tym razem się nie zawiodłem, po
prostu Skandynawowie są mistrzami w kręceniu kryminałów! Nie będę się rozpisywał , ponieważ jak ktoś
uwielbia taki gatunek filmu to ten na pewno przypadnie do gustu!!! Polecam.

ocenił(a) film na 5
welna23

Ludzie nie sugerujcie się ocenami takich troli jak ten tutaj. Bo oni do oceniania filmów używają tylko 1 albo 10. Sami obie odpowiedzcie, czy można polegać na ocenie osoby, która film "Jeszcze większe dzieci" oceniła na 9, albo jeszcze lepiej bo "Infiltrator" na 10.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Cyfrowy POPAPRANIEC!!! Dziękuje że zainteresowałeś sie moją opinią , gdyż taki miałem zamysł !!! Mianowicie "uderzyć w stół a popaprańcy sami się odezwą". Jeszcze raz serdecznie dziękuje!

ocenił(a) film na 5
welna23

No i znów zupełnie nie na temat. A jednak troll i do tego jaki niewychowany. Zna oczywiście tylko jedną inwektywę "popaprańcy" i chętnie jej nadużywa do wszystkich, którzy nie zgadzają się z jego opinią.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Cyfrowy Popaprańcu serdecznie dziękuje za zainteresowanie!Dziękuje również za pomoc w wyłowieniu jednego z 'POPAPRAŃCÓW' ,dlatego wielki szacun i odwagę za ujawnienie się !

ocenił(a) film na 7
welna23

nie drapać się koty...

leondubois

No w koncu :)

ocenił(a) film na 5
welna23

Ależ nie ma za co "popaprańcu", że się tak wyrażę. Trochę mnie bawi to twoje zacietrzewienie, czekam na kolejną "błyskotliwą" :))) uwagę z twojej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones