PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 377
ocen
4,3 10 1 50377
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Jak czytam komentarze typu "arcydzieło, świetny, genialny itp." To zastanawiam się czy na pewno pod tym filmem ktoś chciał wpisać ten komentarz.
Po 15stu minutach ma się ochotę wyjść po zwrot pieniędzy za bilet.
Nie chodzę na Polskie filmy , bo od jakiegoś czasu ciężko trafić na dobry.
Skusiłam się raz i żałuje . Film bez jakiegokolwiek ładu i składu .
Teksty typu "Nie zjem bezy muszę zrzucić - no dobra namówiłaś mnie" powodują cze człowiek ma ochotę odryźć sobie ucho .
( może van Gogh oglądał filmy Vegi?).
Szkoda tylko garstki dobrych aktorów, którzy kiedyś pożałują tej współpracy.
Jak uznali moi znajomi (I nie jeden oglądający z sali kinowej) "lepiej te pieniądze było spuścić w kiblu".

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Wybitnie nie udany film, brak dobrego scenariusza, a jeśli był to mega ktoś to spartolił ; marnotrastwo kasy - z takim budżetem można było naprawdę coś dobrego nakręcić - wygląda to na chałturową produkcję tylko po to żeby ktoś przytulił sobie parę miljonów a jak ktoś przyjdzie na to do kina to extra bonus będzie to jest kino klasy "C" za przepraną kasę

ocenił(a) film na 1
starbox6969

jak pełnometrażowy film Abelarda Gizy i z całym szacunkiem przpraszam Pana Abelarda bo on jest swiadomym komikiem a Papryk Wega .... $$$$$

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Vega wysłał kolejne swoje arcydzieło, ten film to gówno. Absolutnie nie tracić czasu na oglądanie.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Szkoda że nie można dać minusowej oceny

użytkownik usunięty
starbox6969

Wytrzymałem 20 minut. To jest po prostu jakaś masakra.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Ten "film" to dno, prawie każda scena była żenująca. Nie wiem kto jest głupszy - osoba, która to stworzyła, ci co grają w tym, czy ja oglądający ten syf.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Pełna zgoda masakra, ja wyłączyłem po 15 minutach...regres Pana Vegi jest niewytłumaczalny...mam smutne wrażenie że reżyser jest na psychotropach niestety dlatego takie coś...film poza kategorią....prawdziwa tragedia...

starbox6969

Po pierwszej części wszystko co następne to prawdziwa perła. Ta druga część głupia aż strach to oglądać, ale role latynosów wyciągają ten film na wyższy poziom. Reszta jest milczeniem. Scenariusz jak z jakichś fantazji licealisów. Facet znajduje piękną Kolumbijkę na morzu ggdzieś na Karaibach . Tak się przypadkiem składa że partnerka biznesowa jego koleżanki. No popatrz. Gdzie się człowiek nie ruszy to znajomych spotyka. Co za świat. Nawet na środku morza człek nie może sobie spokojnie popływać :-) Ostatnia scena weselna to nie wiem... Tragikomedia albo marna groteska. Ciekawe ile milionów poszło na ta kupe.
Vega - skończ już z tymi filmami bo szkodzisz i sobie i widzom. jeden Pitbull to trochę za mało.

ocenił(a) film na 6
starbox6969

Może nie kompletna beznadzieja ale słaby film.
Cz1 Kobiet Mafii była nawet niezła. Fajnie Niania wybrnęła z tego wszystkiego i wyszła na szychę.
Tutaj niestety za dużo wątków i film się udławił.
Można było skupić się na czymś konkretnym, a tak narypali tutaj wątków po byku i nie dało to rady.
Takie 4/10

starbox6969

"NIEJEDEN" oglądający z sali kinowej, nie "nie jeden".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones