PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 066
ocen
7,4 10 1 224066
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

rewelacyjna gra aktorska Ryana Goslinga i Steve'a Carella. Może jest to typowa komedia romantyczna, ale ten duet sprawia, że jest ona wyjątkowa. Poprawia humor, warto zobaczyć z chłopakiem bądź dziewczyną!!! Polecam. Dycha ;-)

aguss8911

"rewelacyjna gra aktorska Ryana Goslinga" nie sądziłem że kiedykolwiek mnie tak rozbawi ocena czyjejś gry aktorskiej. dzięki za poprawienie humoru.

roach22

Nie widzę w tym nic śmiesznego, ale cieszę się, że Cię rozbawiłam, śmiech to zdrowie ;-)

ocenił(a) film na 8
roach22

Faktycznie, bardzo zabawne...

albertoxxx

czasem absurdy bywają zabawne, a może to wina mojego poczucia humoru...

ocenił(a) film na 8
roach22

Zależy co masz na myśli pisząc absurd ? Zestawienie słów "rewelacyjna" i "gra aktorska" czy to, że komuś się podobało to jak zagrał... Tak czy siąk trochę się czepiasz, nie sądzisz ? I cholera ja chyba też :)

albertoxxx

Absurdalne jest zestawienie słów "rewelacyjna" ,"gra aktorska" z nazwiskiem Gosling.

ocenił(a) film na 8
roach22

A to już jest tylko i wyłącznie Twoje zdanie...

albertoxxx

Nie, po prostu niektórzy mają problemy z wyrażaniem obiektywnych opinii, a według takiej gosling to słaby aktor.

ocenił(a) film na 8
roach22

Wydaje mi się, że gra aktorska to pojęcie samo w sobie bardzo płynne i trudno ją obiektywnie ocenić. Nawet będąc krytykiem filmowym ta ocena zawsze jest w dużej mierze subiektywna. Nie ma statystyk czy punktów jak w sporcie. Ciebie Gosling nie przekonuje, mnie tak. A jaj już chcesz koniecznie mieszać w to obiektywizm to średnia ocen prawie 9 od 16 tyś użytkowników jest bardziej obiektywna niż Twoja opinia...

roach22

Gdy coś oceniasz, nigdy to nie jest ocena obiektywna. Zawsze to ty sam się czymś kierujesz. Obiektywna to może być średnia z ocen kilku osób ;) Ot, tyle w temacie ;)

matio14

może średnia z ocen na filmwebie? tutaj ocenia się urodę nie umiejętności aktorskie i właśnie gosling jest tego przykładem.

roach22

Cóż, nie zgodzę się z Tobą, ale każdy z nas ma prawo do własnego zdania. Ty uważasz, że on na to nie zasługuje, a ja że to jeden z lepszych aktorów obecnego, młodego pokolenia :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones