PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 223 636
ocen
7,4 10 1 223636
6,9 31
ocen krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Co mnie wkurzyło w tym filmie? To, że jego żona, która go zdradzilł pierwsza i chciała rozwodu zrobiła mu awanturę za to, że przespał się z inną, więc. Ona jak już pisałem pierwsza przespała się z innym, chciała rozwodu i chciała być z innym, ale to była pomyłka, więc to już nie jego problem tylko jej, a ona robi mu pretensje, że przespał się z nauczycielką syna... Co za bezczelna hipokrytka, albo to "Jacob to babiarz" a jego żona "O Ironio" Chyba zapomniała, kto kogo pierwszy zdradził, w sumie on tego nie zrobił bo już nie byli razem.

ocenił(a) film na 6
Pawlovsky

dokładnie tak - baba sama nie wie czego chce , stara sie wzbudzić w mężu poczucie winy mówiąc ,ze go zdradziła ... bo on sie nie starał .

Pawlovsky

Właściwie to w furię wpadła dopiero gdy Call wygadał się, że spał z dziewięcioma kobietami. Wcześniej zaznaczyła nawet wyraźnie, że nie może mu mieć w sumie tego za złe bo pierwsza go zdradziła. Z równowagi wyprowadził ją raczej fakt, że mąż zrobił to po złości, nie numer z nauczycielką.

Pawlovsky

Tez mnie to zirytowało

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

Typowe, oj bardzo... Typowa baba

Pawlovsky

i potem to niby zawsze faceci są Ci źli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones