PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 066
ocen
7,4 10 1 224066
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Nie rozumiem czemu wczesniejszy chlopak Hannah został przedstawiony w tym filmie jako ktoś zły a Hannah jako ofiara? Nie zawsze w zwiazku obie strony sa jednoczesnie gotowe, a malzenstwo to powazna sprawa. Jesli jedna osoba nie jest gotowa, to druga powinna zrozumieć i być cierpliwa. Zreszta malzenstwo to formalność prawna, a brak wspolnego nazwiska i obraczek na palcach nie oznacza braku miłości. Uważam, że ten koleś miał rację nie decydując się na oświadczyny, tylko dlatego, że kobieta tak chce. Tym bardziej, że okazało się, że Hannah ma zdzirowatą naturę i jej reakcją na zwlekanie z oswiadczynami, bylo zerwanie z chlopakiem po przez robienie sceny przed znajomymi, a 5 minut pozniej chec puszczenia się z kolesiem z baru, ktory ja poderwal na oklepane i tanie komplementy. A skoro taka byla jej reakcja to w jej poprzednim zwiazku nie bylo miłości (przyznajmniej nie ze strony Hannah), tak więc jej wczesniejszy chlopak miał podwojna rację, że się nie oswiadczył. No ale widocznie w Ameryce, prawie każdy facet jest jeleniem, który ma się zgadzać ze wszystkim czego kobieta chce, inaczej jest nieczułym maderfakerem i złem w najczystszej postaci:) A przynajmniej wedlug rezysera oraz scenarzysty.

ocenił(a) film na 7
Pijany_Mistrz

Hmm, no więc, uważam, wręcz zgadzam się z Tobą a raczej z Twoim punktem widzenia lecz dziwi mnie, że nie zwróciłeś uwagi na wcześniejszą sytuację w barze kiedy Jacoob chciał poderwać Hanne, a ona była zimna na jego "oklepane i tanie komplementy" wiedziała, że jest w związku i nie dała ujawnić się swojej "zdzirowatej naturze". Tak więc popatrzmy logicznie, Hannah kiedy dowiedziała się, że nie są to jednak oświadczyny, zadziałała pod wpływem emocji, zrobiła to co uważała za słuszne w żadnym wypadku jej nie usprawiedliwiam ale wszyscy robimy coś, a dopiero później się zastanawiamy czemu tak. Na szczęście Hannah nie musiała się zastanawiać nad tym dlaczego tak postąpiła ponieważ idąc za głosem serca i "działając pod wpływem emocji" odnalazała tak naprawdę swoją prawdziwą miłość. Zresztą, spójrzmy prawdzie w oczy nie pasowali do siebie, wiem, że to tylko film ale jednak sądzę, że coś w tym jest. Kolejna sprawa. Po obejrzeniu filmu wcale nie miałem wrażenia, że reżyser i scenarzysta zrobił z Hanny ofiarę, a z jej wcześniejszego chłopaka kogoś złego. Takie jest życie, ludzie się rozchodzą i schodzą i nikt nigdy nie miał na to wpływu, nawet czasem oni sami.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
kam3n

Chłopak Hannah patrzył przyszłościowo, najpierw dochodowa posadka w kancelarii, a następnie rodzina (dzieci). U nas jest na odwrót w PL, najpierw dzieci (najlepiej 10-tka), a później praca (zasiłek). Business is business, ale w stanach robią to inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones