PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472392}
7,5 1 355
ocen
7,5 10 1 1355
Koizora
powrót do forum filmu Koizora

Chyba się pośpieszyłam... Po obejrzeniu serialu, nie mogłam wyjść z zachwytu i jak to w życiu bywa, pierwsze wrażenie jest tym najważniejszym. Strzeliłam gafę, dając 10 dla filmu, bo kiedy go w końcu obejrzałam nie pasowało mi nic. Na tle serialu wypada blado, sceny zupełnie inne, większość aktorów inna, miałam raczej nadzieję na takie "spakowane" odcinki w pigułce, ale teraz widzę, że pakując tyle emocji w te przysłowiowe 1,5 h, całość bardzo straciła na swojej magii i wartości. Z pięknej dramy, zrobił się taki wyciskacz łez na siłę. Ogólnie spierniczone zagadnienie. Nie żałuję 10 na serial, dla filmu gdybym miała możliwość głosować ponownie, dałabym dużo mniej. POLECAM tylko serial, warto poświęcić kilka godzin na to, żeby rozłożyć tyle emocji, w wersji skróconej obija się to o śmieszność niestety.

LightOfHope

Przecież zawsze możesz zmienić ocenę ...
Film był bardzo fajny, ale serial jednak troszkę lepszy ;)

Lina_senpai

Mnie jednak serial nie przekonywał długi czas, skusiłam się obejrzeć za namową koleżanki i no nie było źle jednak film podobał mi się o wiele bardziej. Nie wiem czy może to z miłości do Miury i jego blond czuprynki :D Tak czy siak Koji który w serialu wydał mi się zbyt młodo wyglądający na ten serial i troszkę mi nie pasował...choć pomińmy fakt że Koji jest starszy od Miury a Miura wypadł troszkę poważniej w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones