PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598628}

Kolekcjoner

The Collection
5,4 21 302
oceny
5,4 10 1 21302
3,0 4
oceny krytyków
Kolekcjoner
powrót do forum filmu Kolekcjoner

Bzdurny film...

ocenił(a) film na 1

Film całkowicie o niczym. Jakiś psychol w sposób przesadnie sadystyczny kroi, torturuje i morduje przypadkowych ludzi. Nie ma w tym żadnego nawet ukrytego motywu. Pokazywanie takich rzeczy oznacza, że niestety jest na takie 'gówno' popyt. Niestety widzę, że ludzie odnaleźli nawet w tym gniocie jakieś napięcie.... no comment

ocenił(a) film na 10
sp1n

Trzeba obejrzeć prawdziwy gniot by to zrozumieć :P

sp1n

Właśnie to w tym filmie jest główna ideą. Mamy morderce, nie wiemy jak wygląda, ciekawi nas to. Morduje nie według określonego wzoru, lecz całkiem przypadkowe osoby, to jest nowością w tego typu filmach. Zawsze zabójca miał jakiś motyw, ten jest zwykłym psycholem, który ma swoje głupie gierki, ale film ciekawy, trzyma w napięciu..momentami bzdurny, ale który nie jest? ;)

sp1n

zgadzam się zupełnie! Jedynym motywem może być ostatnia scena [SPOILER] kiedy jest "ocalały" mówi że jest 12 etymologiem jakiego znalazł. Serio? Lepiej zarysowaną fabułę mają niektóre różowe filmy:)
I nie zgodzę sie z Thunderem, że to nowość. Mam mocne skojarzenia z piątkiem 13-stego - odnośnie kreacji głównej postaci. No tyle że tam w końcu omawiają jego motywy - milion cześci robi swoje.
Poza tym, fajnie leje się krew na dyskotece, ni i Abby nieźle bryzga. a tak same bzdury - choćby rozwalenie tych gablot w celu ugaszenia pożaru - dobrze że typ trzymał ciała w wodzie - wiadomo najlepiej się tam przechowuje je, nie rozkładają się i zostają takie jakie się tam wsadziło. Albo typ patrzy na martwego kumpla, głośnik emitujący krzyki i pewnie by tam sobie piknik zrobił gdyby nie odkrywcze "RUN!"

Filmu nie polecam z tego względu, że nie bawiłam się dobrze. Nie dopingowałam żadnej postaci, nikt nie wzbudził sympatii. Nawet nie pośmiałam się, jak to mam zwyczaj robić na kiepskich horrorach (np. dom w głębi lasu)

sp1n

,,Film całkowicie o niczym. Jakiś psychol w sposób przesadnie sadystyczny kroi, torturuje i morduje przypadkowych ludzi" hahahaha ale dla autora Ace Ventura któremu dał 10 gwiazdek jest prawdziwym bohaterem. Tamto to było cos nie? Głupek udajacy debila latajacy z mieszkajacy z psami ale tamto to było coooos miało fabułe a ten psychol zarzynajacy ludzi o fuuuuu strach i kiła mogiła :D coraz bardziej żałosni ci ludzie sie rodza

ocenił(a) film na 1
slipdog

nie wiem co ma porównanie komedii do horroru. Oceniam Ace Ventura za to jaką jest komedią. W tej kategorii ma dla mnie 10 bo prawie posikałem się ze śmiechu podczas seansu w kinie... :) a o to w komedii chodzi. Jeśli oceniasz wszystkie filmy tą samą kategorią to już jest Twój problem kolego.

sp1n

tak i ogładałeś horror po to żeby nie oglądac psychola tylko po to by poszukać 2 dna, ważkich życiowo spraw, rozwiązań na pytania nurtujące cały wrzechświat oraz to jak rozwiązać problem biedy w Afryce :) O kurde zapomniałem ze w horrorach nie powinni się zabijać to przecież nie ten gatunek !!

ocenił(a) film na 1
slipdog

horror jest po to żeby się bać, a na tym gniocie ziewałem...

sp1n

,,Jakiś psychol w sposób przesadnie sadystyczny kroi, torturuje i morduje przypadkowych ludzi. Nie ma w tym żadnego nawet ukrytego motywu" przeczysz sam sobie :D to w końcu ma być ukryty motyw czy nie szukasz drugiego dna...a może.....Ty masz rozdowjenie jaźni i mordujesz w nocy :O
Do producentów filmów : panowie nie róbcie horrorów na których sp1n się nie boi. Szkoda waszego czasu i pieniedzy. Zapewne i tak sciagnał film nielegalnie ale ile on przez was prądu stracił !! Zapmaietajcie sobie raz na zawsze na horrorze ma sie bac :P a takie filmy jak ten wrzucajcie do komedii to sie chłopak w koncu pzrestanie bulwersowac bo on ziewał :O

ocenił(a) film na 1
slipdog

W żadnej swojej wypowiedzi nie podałeś argumentu za tym, że film jest wg Ciebie dobry. Jedyne co, to komentujesz mój gust filmowy, który jest moim gustem i go nie zmienię. W sumie to naprawdę nie wiem, czy próbujesz mi udowodnić , że film jest ok, czy to, że nie podoba Ci się moja opinia o nim???????

slipdog

horror ma straszyć,po to właśnie dzieli się filmy i po to stworzono horrory

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie moja wina ze jesteś downem bałwanie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

dobrze pozwalam ci, zamknij ryja po tym jak ci naszczałem, rozkoszuj sie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie wiem co mówisz, gówno ci z ust wylatuje :D pepowina ci uciska to cos szczatkowe co zostało? tatus zamiast pepowiny ciachnał po siurdaczku :D głupi jestes debilem sie urodziłes to i jako smiec umrzesz :D

użytkownik usunięty
slipdog

Ja nic nie mówie tylko pisze,ty musisz czytac to klęcząc bo przed moja wspaniałośćią inaczej nie wypada.Ja nie znam swojego starego więc ch.uj mnie obchodzi co tam mamroczesz,nie moja wina że zostałes wypróżniony przez jakąs cygankę.Kłaniaj się bo jestem bogiem...

ssij kurvvo juz ze szkoły wróciłes to bierz sie do kiełbasy gdzie twoje miejsce :D jako ciota masz słuchac rozkazy, tak cie matka na su.ke wychowała

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

tak kleknij bo tylko do tego zostałes stworzony, znaj su.koo swego pana. Wiem ze jesz odchody ale nie musisz sie tym chwalic. Co sie dziwisz? debilem jestes debilem umrzesz, marsz do smietnika i czekaj az sie zawołam psie

użytkownik usunięty
slipdog

Leżysz i kwiczysz przed swoim panem i władcą,mam czekac aż się zawołasz?,ahahahaa jakie to przykre że sam musisz siebie wołać,widocznie twój mozg nie pracuje jak powinien,to pewnie przez ta przepuklinę,idz do lekarza to może zrobią ci operację przez odbyt.

jako świnia wiesz co to kwiczenie :D skoro przez dupe cie wyciagali to sie usmarowałeś gównem i tak ci zostało. Dobra su.ko a teraz juz sie najadłas rzygowin to do budy i czekaj az sie zawołam. Liż buty swego pana pachole

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Jesteś tak zdenerwowany że nawet słowa mylisz,ty zetrzyj z ryja kał w którym tak się lubujesz.

Rozkazuję ci modlić sie do mnie,bo jam jest twoim bogiem podrzutku,klękaj i do miecza EUNUCHU

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Slipdog co za durny nick,pewnie chodzi o psa który nosi slipy,dla twojej wiadomości nocniku-psy nie noszą slipów,ja to wiem bo mam ponadprzeciętne IQ ahahahahaaaaaa

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Psy nie noszą slipów,dlatego zamknij pysk, widzę że wymiękasz,kolejna ciotka którą rozjechałem.

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Psy nie noszą slipów,stul pysk pokonana ciotko.

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Psy nie noszą slipów,stul pysk pociśnięta ciotko

hahahaha nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Psy nie noszą slipów,stul pysk pociśnięta ciotko

nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

użytkownik usunięty
slipdog

Psy nie noszą slipów,stul pysk pociśnięta ciotko

hahahaha nie wiem co do mnie mówisz enuchu, wytrzyj sperme z twarzy

obraza

użytkownik usunięty
slipdog

Psy nie noszą slipów,stul pysk pociśnięta ciotko

wybaczam ci przygłupie

użytkownik usunięty
slipdog

Zaprosisz mnie na wigilię?

ocenił(a) film na 1
slipdog

i nie... nie szukałem drugiego dna...

użytkownik usunięty
sp1n

Hej zdecydowanie ten film do najgorszych nie należy widziałam gorsze gnioty.
Dla mnie trochę śmieszny bo sam kolekcjoner jest lepszy od rambo ale nie ma co narzekać końcówka filmu zaskakująca i wręcz zajebista powiem szczerze a film jak dla mnie jest ok.
Trzyma w napięciu ja byłam w kinie na nim to efekt super nie żałuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones