PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196652}

Kolor mleka

Ikke naken
7,6 1 100
ocen
7,6 10 1 1100
Kolor mleka
powrót do forum filmu Kolor mleka

Szukam już długo tego filmu z napisami bądź polskim lektorem i niestety nie udało mi się go znaleźć, pomożecie? Z góry bardzo dziękuję :).

ocenił(a) film na 9
BitterSugar

daj znać na PW to się dogadamy co do "pożyczenia" z polskimi napisami

yans77

Niestety nie mogę wysłać przez filmweb wiadomości, także proszę, odezwij się tu : bittersugarr @ o2 . pl z góry bardzo dziękuję za wszelakie informacje :)

BitterSugar

PS: oczywiście adres mailowy pisany razem, ale tu się tak nie da, bo niby naruszam regulamin.... -.-'

ocenił(a) film na 9
BitterSugar

maila zaczepnego wysłałem :)

ocenił(a) film na 7
yans77

Masz może jeszcze możliwość wysłania tego filmu? Jeśli tak to byłabym bardzo wdzięczna :)

yans77

No skoro coś się tu ruszyło to i ja poproszę o jakieś info :)

yans77

Masz może jeszcze ten film ? :)

ocenił(a) film na 9
braaaa3

mam :)

yans77

Nie mogę wysłać PW. jest jakaś szansa że jakoś mi udostępnisz? :) Jak coś to proszę o kontakt braaaa3@gmail.com

braaaa3

Czy ktoś nadal posiada ten film? Jeśli tak, poproszę o kontakt na e-mail: tereska1727@wp.pl . Z góy dziękuję ;)

yans77

Hej! Bardzo prosiłabym o maila :) juswiatkiewicz@wp.pl

yans77

hejka :) Jak masz jeszcze ten film to proszę o kontakt na maila klara009d@interia. pl

yans77

Czy ktoś nadal posiada ten film? Jeśli tak, poproszę o kontakt na e-mail: tereska1727@wp.pl . Z góry dziękuję ;)

ocenił(a) film na 8
tereska1727

Ja też szukam! Czy coś wiadomo? :)

BitterSugar

Ma ktoś może jeszcze ten film? Jeżeli tak to prosiłabym o przesłanie na : alusiaa . 96 @ o2 . pl

ocenił(a) film na 10
Alicja_Tarasiewicz

Cześć :) też bym prosiła sylkra123@wp.pl Z góry dziękuje. :)

BitterSugar

ma ktoś jeszcze ten film? jeżeli tak to na tego maila:jaksad1703@wp. pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones