PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1218}

Kolor purpury

The Color Purple
7,8 41 827
ocen
7,8 10 1 41827
7,3 11
ocen krytyków
Kolor purpury
powrót do forum filmu Kolor purpury

Dlaczego aktorki Busia, Chong i Jackson mają tak niskie oceny (od 4,1 do 5,7)? Rozumiem, że nie zrobiły karier, ale na moje oko, o ile pamiętam ich występy były co najmniej poprawne, Chong oceniłem nawet na 7.
Podejrzewam jakiś atak trolli rasistów, co przy niewielkiej liczbie ocen (100-200) mogło mieć spory wpływ w przeciwieństwie do cenionych kreacji znanych aktorek, które również mogły być tak ocenione.

ocenił(a) film na 10
MarcoK

Też jestem w szoku.

PrimalElf1512

A teraz nawet 3,9; 4,8 oraz 5,5 czyli wszystkie straciły 0,2. Ewidentny atak trolli. Pytanie dlaczego. Filmweb powinien zrobić z tym porządek.

ocenił(a) film na 10
MarcoK

Ta tylko coś on z tym nie robi. Trzeba pewnie zgłosić do niego w jakiś sposób albo cokolwiek bo naprawdę i nie chodzi też o aktorów ale też o filmy jako takie. Dają 1/10 bo co bo czarni? Głupota wstyd i ręce opadają.

PrimalElf1512

no chyba o to chodzi, na większości filmów czy znanych ról taki trolling nie zostanie zauważony, a tu jak najbardziej, takie niskie oceny to są w najgorzej ocenianych serialach i polskich komediach, gdzie aktorstwo zdecydowanie nie jest wysokich lotów

ocenił(a) film na 10
MarcoK

Właśnie oceny ról aktorskich podejrzanie niskie zwłaszcza w przypadku Avery i Oprah.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones