PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220771}

Komando smoka

Mang Lung
5,8 291
ocen
5,8 10 1 291
Komando smoka
powrót do forum filmu Komando smoka

Z przykrością zawiadamiam, że to zły film z rolą znanego amerykańskiego aktora Michaela Biehna (Komando Foki, K2). Cóż tak fantastycznego ładowania broni rodem z Dziekiego Zachodu jeszcze nie widziałam :P Szczególnie w wykonaniu świeżego narybku honkondzkiego - mamy tu na skaładzie Vannessa Wu (wcześniej Star Runner) czy Shawna Yue (Infernal affairs). Dla Biehna to wyraźny znak końca kariery skoro się bierze za takie filmy. Chociaż producenci pewnie się z tego bardzo cieszyli, w końcu to dość znany aktor. Ale jego kreacja jest kiepska... Film bardziej przypomina zwiastun filmowy, te dziwne cięcia, przerywniki, sporo łubudu i ciągłe przeładowywanie broni. A do tego jeszcze co chwila pojawiające się napisy, pewniekiem tłumaczące głupiemu widzowi co się dzieje. Inteligentny ten film nie jest, bo nie ufa inteligencji widza. Cóż, potraktować należy ten film jak postacie traktowały wrogów. Władowac w niego cały magazynek!! Niech się już nie męczy, biedny....

ocenił(a) film na 9
CMok

A mnie się film bardzo podobał, choć muszę przyznać,że te napisy też mnie wkurzały. No ale może niektórzy nieodróżniają postaci i trzeba było wytłumaczyć,kto jest kimXD Co do tych cięć,przerywników, to wnosi do tego filmu, że jest chaotyczny. Była raz taka scena, że ciągle słychać odgłosy przeładowywanej broni, nie wiem, może był taki cel tego filmu (ma to pewnie swoich fanów), ale przez to wszystko stawało się chaotyczne.
Może "Dragon Squad" to nie jest za dobry film, ale i tak można obejrzeć:) Chyba aż tak źle nie jest...

ocenił(a) film na 9
CMok

Mnie się bardzo podobał - super akcja nonstop.Efekty też super (choć było kilka scen naprawdę śmiesznych).Osobiście początek uważam za udany - chodzi mi o to przedstawianie "paczki" the beściaków.
Ten film nie jest taki zły - polecam oglądnąc.

ocenił(a) film na 6
CMok

tylko dla fanow azjatyckiego kina akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones