PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394238}
3,0 2 927
ocen
3,0 10 1 2927
Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości
powrót do forum filmu Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości

O żesz kur...!!! DNO osiągnęło nowy poziom!!! Jestem ciekaw kto daje pieniądze na takie gówno???!!! Film na poziomie "Kac Wawy"! Bez komentarza.

Teddy_6

To można zrobić coś gorszego???

ocenił(a) film na 1
bartek1110

No właśnie myślałem, że "Kac Wawa" jest dnem ale się pomyliłem! To "cudo" jest DNEM TOTALNYM!!! :-(

Teddy_6

W pełni popieram !!! Co za gówno,dałem radę obejrzeć jakieś prawie 10 minut i koniec. Szkoda czasu i pieniędzy.

ocenił(a) film na 1
AdiGol

hahah ja dotarłem do14min. :-D

ocenił(a) film na 3
Teddy_6

a ja obejrzałem, nie wiem dlaczego :) . A szkoda bo można było bardzo fajny pastisz zrobić ... niestety Pujszo ostatecznie pogrążył film.

ocenił(a) film na 1
top21

Tak pomyślałem, że będzie to pastisz zabierając się do oglądania ale niestety nie dałem rady! Pastisz jest pastiszem ale to to jest po prostu "dramat" w czystym wydaniu! :-(

ocenił(a) film na 3
Teddy_6

dramat nie dramat, jak "nagą broń" albo "straszny film" oglądałem to miałem momentami podobne odczucia.

ocenił(a) film na 1
top21

Ej, chyba trochę przesadziłeś porównując "Nagą Broń" i "Straszny Film" do tego "czegoś"! :-) Tamte filmy mimo wszystko miały jakąś fabułę i "naśmiewały" się z jakiś innych produkcji a to "coś" jest po prostu...żałosne!

ocenił(a) film na 3
Teddy_6

no może "naga broń" to przesada ale przez "straszny film" równie ciężko było mi przebrnąć jak przez "Blonda ...", co do Blonda to według mnie ewidentnie twórcy szli w kierunku "Różowej Pantery" "Englisha" i "Bonada", a ze z żałosnym skutkiem to już inna sprawa

ocenił(a) film na 1
top21

Hmm...dokładnie masz rację z tymi angielskimi porównaniami! :-) Co do "Strasznego Filmu" to nie było tak źle (przynajmniej part 1 & 2!) ;-) Szkoda, że Polacy nie potrafią zrobić jakiejś fajnej komedii (bo komedie romantyczne odpadają!) :-( Pozdrówka!

Teddy_6

To nie jest "dno"...
To uderza w dno od spodu... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones