PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662621}
6,6 409
ocen
6,6 10 1 409
5,0 4
oceny krytyków
Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz
powrót do forum filmu Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

Filmem jestem trochę rozczarowana. Odebrałam go jako zbiór luźnych przemyśleń, rozmów i historii spiętych niedbale motywem czasu. Kilka momentów mi się spodobało (domy w Detroit, domek u podnóża wulkanów), ale brakowało mi kompozycji, struktury, morału - dowodu, że reżyser chciał powiedzieć coś konkretnego. Jeśli miałabym określić ten film jednym przymiotnikiem, to powiedziałabym: niespójny.

ocenił(a) film na 10
bajaderka24

ciekawe, bo mi właśnie podobała się przemyślana struktura filmu:) Coś co na początku wydawało się jakąś niedbale wrzuconą historią (np. pierwsza sekwencja filmu pokazująca skoczka spadochronowego) na końcu okazuje się istotną częścią całości.

ocenił(a) film na 5
franksi_natra

Wiem, bo właśnie Twoja wypowiedź skłoniła mnie ostatecznie, żeby na ten film pójść ;) A widziałeś (widziałaś) Samsarę? Niewiele oglądałam filmów artystyczno-dokumentalnych tego typu i mam niewielką skalę porównań, skojarzyło mi się z Samsarą właśnie i tamten film podobał mi się bardziej.

ocenił(a) film na 10
bajaderka24

no to wybacz :DD a tak na poważnie początkowo też szedłem z poczuciem, że czeka mnie to co widziałem w np. Barace czy właśnie Samsarze. Niemniej zaskoczenie u mnie wpłynęło in plus.

ocenił(a) film na 5
franksi_natra

Nic się nie stało, nie mam poczucia zmarnowanego (nomen omen) czasu :) Już dla samych fragmentów, które wymieniłam powyżej i tak było warto to zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones