PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632465}

Koniec

Fin
4,7 49
ocen
4,7 10 1 49
Koniec
powrót do forum filmu Koniec

W Polskich kinach????

ocenił(a) film na 6

Proszę!!! Chciałbym to obejrzeć w polskim kinie !!!!!! Nie nasi dystrybutorzy się obudzą wreszcie.
W Hiszpanii powstaje wiele bardzo dobrych filmów. Dlaczego prawie nic z Hiszpanii nie jest u
nas emitowane???

ocenił(a) film na 5
nuria_2

myślałam, że film będzie świetny. Dlatego też poszłam do kina w Madrycie. Niestety, zawiodłam się. Nie wiem czy film jest wart pójścia do kina, moim zdaniem osobiście uważam że nie...

ocenił(a) film na 6
annhab

po trailerze wydaje se interesujący, z tych, które lubię najbardziej. Czemu się zawiodłaś ?? (Tylko nie spoileruj)

ocenił(a) film na 5
nuria_2

Niestety w większości przypadków na tym co widać na trailerze się kończy. Film wydaje się interesujący ale niestety nie jest. Cały wątek filmu nie jest tym czego się spodziewamy, i mam tu na myśli rozczarowanie. Bardzo duże. Mam czasem wrażenie że ten temat, tematyka została już wyczerpana, myślałam że ten film zmieni moje zdanie ale niestety. Dla mnie za bardzo wymyślony plus jednocześnie nie przemyślany. Dałam 5/10 chyba za moje pozytywne nastawienie przed zobaczeniem filmu, żeby nie uznać się za totalne nieporozumienie :)

ocenił(a) film na 6
annhab

Moim zdaniem zobaczyć warto ale też nie jest to nic niesamowitego. Taki tam miły film na wieczorną nudę, bez fajerwerków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones