PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32907}

Kopciuszek II: Spełnione marzenia

Cinderella II: Dreams Come True
6,2 7 373
oceny
6,2 10 1 7373
Kopciuszek II: Spełnione marzenia
powrót do forum filmu Kopciuszek II: Spełnione marzenia

Jak dla mnie wszystkie części Kopciuszka są świetne. Przynajmniej są, a nie tak jak w innych bajkach jedna częśc i koniec >.< Np. Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka...

ocenił(a) film na 5
ania12bloom

Niektóre kontynuacje są tak daremne, np. Pocahontas że może lepiej że nie próbują robić kontynuacji takich przepięknych bajek jak śpiąca królewna, bo jeszcze zniszczyliby do reszty miłość do nich. A co do tej części to widać że była robiona na chama.

ania12bloom

Współczesne wysysanie kasy przez Hollywood zryło ci mózg :P. Dobre historie nie powinny być kontynuowane.

Mlodzik91

dziękuje ci bardzo za jakże kulturalny komentarz, o twoim (bez)mózgu lepiej nie mówmy...

ania12bloom

To nie miało być obraźliwe, tego po prostu nie da się inaczej nazwać.
Stare baśnie, i ich disneyowskie ekranizacje miały konkretną formę. Był początek, rozwinięcie i zakończenie ze ściśle określoną puentą. Każda postać miała swoją rolę, miała sobą coś reprezentować. To były absolutnie zamknięte historie, kontynuowanie ich mogło się zakończyć tylko katastrofą, taką jak w przypadku tych nieszczęsnych kontynuacji.
To, że chcesz więcej i więcej tego samego, oznacza, że jesteś dzieckiem swoich czasów.

Mlodzik91

Kocham kiedy ktoś komentuje zaprzeszłe tematy, może 5 lat temu byłam dzieckiem, ale wyobraź sobie, że nie zatrzymałam się na 2009 roku -.- Gdyby możliwe było usunięcie swoich komentarzy czy tematów zrobiłabym to już dawno...
Pozdrawiam wielkiego/wielką dorosłego/dorosłą, być może ty jesteś nieomylny/a!

ania12bloom

Nie no, jeśli zmieniłaś swoje podejście to cię bardzo przepraszam, mogłaś napisać od razu, a nie odpowiadać złośliwością :P.

Mlodzik91

Nie ma sprawy xD Wkurza mnie, że nie ma tu tej idiotycznej opcji ;p No i też przepraszam ^^ Usunęłabym więcej swoich dziecięcych bzdurek, ale musze je po prostu olać xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones