PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96094}

Kopciuszek

Cinderella
7,3 54 631
ocen
7,3 10 1 54631
6,2 6
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Po I - żałuję, że przestano produkować ten film w wersji "Cinderella" (tj. wprowadzono polskie "Kopciuszek"), co jest tylko dowodem na to, jakim niewypałem stały się kolejne części jednej z legend Disneya.
Po II - tu: wołanie do Disney Company. gdzie podziały się animacje rysunkowe?! I nie chodzi mi już tylko o tę całą modę z animacją 3D, ale porównanie rysunku Cinderelli i Kopciuszka II, III (Małej Syrenki i Małej syrenki II, III... Dzwonnika z Notre Dame I i II, czy chociażby już Atlantydy I i II). To co zrobiono z tą animacją woła o pomstę do nieba.
Po III - Mówie (czyt. piszcie) co chcecie ale i tak Cinderella jest jedną z najlepszych animacji Disneya!

Panna A.

acegirl

jak to?ja ściągnęłam sobie z eMula wersje ze starym polskim dubbingiem gdzie mówiono do niej Czinderella :D szukaj a znajdziesz :D ja tam wole Śpiącą Królewnę,według mnie najpiękniejsza :)

ocenił(a) film na 9
japieprze

Ja mam wersję, gdzie do kopciuszka mówią 'Czinderella' ;) Kopiciuszek to jedna z najpiękniejszych bajek Disneya, ale według mnie najpiękniejszą i najlepszą animacją jest Pocahontas <3

ocenił(a) film na 10
japieprze

W wersji na dvd można znaleźć wersję z Cinderella jako prawdziwym imieniem głównej bohaterki.A przy okazji zgadzam się z japieprze
Śpiąca Królwna the best!

ocenił(a) film na 10
japieprze

Można na internecie znaleźć Śpiącą Królewnę, ze starym dubbingiem? Mam na DVD z nowym i jestem z niego zadowolony, ale widziałem na youtube urywek filmu ze starym, i chciałbym zobaczyć. Jeśli ktoś wie proszę piszcie.

ocenił(a) film na 7
Rajek333

na YT jest całość, aczkolwiek w kawałkach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones