PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96094}

Kopciuszek

Cinderella
7,3 54 631
ocen
7,3 10 1 54631
6,2 6
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Bardzo proszę o pomoc. Szukam filmu o Kopciuszku, ale nigdzie nie mogę go znaleźć:( pamiętam że w tym filmie siostry Kopciuszka były bardzo ładne, blondynka i brunetka. Kopciuszek miała gołębnik i często rozmawiała z gołębiami. Suknie na bal podarowało jej drzewko. Gdy książę przyjechał z pantofelkiem, to macocha kazała jednej siostrze odciąć palce u nóg, a drugiej piętę, żeby bucik pasował. I pamiętam, że gołębie mówiły księciu, że wiezie złą narzeczoną, że bucik nie pasuje, bo krew leci. A Kopciuszek schowała się w gołębniku. Jak ktoś coś kojarzy, to proszę pisać. Będę bardzo wdzięczna.

Matko! Założyłem konto tylko po to, by móc Ci odpisać! Znalazłem Twój post, bo szukam tego filmu i wpisałem w google "Kopciuszek gołębnik"... Niesamowite jest to, że pamiętasz z tego filmu dokładnie to, co ja!!!
A to drzewko, to chyba wyrosło na grobie matki!!
Jeśli wiesz cokolwiek już na ten temat - podziel się, bo ja nadal szukam...
I jeszcze szukam - też z dzieciństwa- dziwnej Śnieżki... Wiem, że wiedźma, gdy przyszła pod okno bohaterki, przepołowiła jabłko, a w nim był robaczek. Na koniec filmu rozsypała się w piach, proch ,czy inny badziew... Tylko tyle pamiętam.

MAMAMAMAAMAAAAAMMMM!!!! TO CHYBA TO!!!!
To to?

http://www.youtube.com/watch?v=N_sS3SXGZ8w !!! Kopciuszek z 1989 roku, koprodukcja Niemcy, Francja, Hiszpania!!!!

użytkownik usunięty
szaman12

BOŻE TO TO!! Jejciu dziękuję Ci z całego serca!! Ile ja się tego naszukałam! Dzięki Dzięki:):):):) ale się cieszę:) A śnieżki nie kojarzę

Nie ma za co;) Wiem, co to znaczy znaleźć film, którego się szukało i szukało i szukało:)
Też ten Kopciuch mi spędzał sen z oczu;) Ale najważniejsze, że znalazłem niemal wszystko, czego szukałem:)
Pozdrawiam i miłego oglądania!

użytkownik usunięty
szaman12

http://www.filmweb.pl/film/Aschenputtel-1990-315249# a tutaj jest ten film

Ja też od bardzo dawna go szukam,ale wołałabym z lektorem,macie jakieś linki???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones