PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96094}

Kopciuszek

Cinderella
7,3 54 602
oceny
7,3 10 1 54602
6,2 6
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Hej czy ma ktos wersje Kopciuszka gdzie jest stary dubbing czyli zeby nie wolali na kopciuszka "cinderella" tylko kopciuszek.Zalezy mi na innym formacie niz VHS.

Siw_O

ja mam na bank starą wersję (niestety na VHS), a wydaje mi się, że tam tez mówią do niej "Cinderella". Jestem prawie pewna. Może to na tej nowej mówią do niej "Kopciuszku"?

Siw_O

Tak, w starej wersji bynajmniej słyszę Cinderella. Nowej nie słyszałam (chyba, że 2 i 3, straszne!..), ale jeśli ci zależy, to oto co pisze imperial>> Nowe cyfrowe odświeżenie filmu
- Najnowocześniejsza odbudowa filmu, klatka po klatce
- Nowa ścieżka dźwiękowa 5.1 do potrzeb kina domowego
- Odrestaurowana, oryginalna kinowa ścieżka dźwiękowa

Osobiście nie mam tej płytki, ale.. planuję zakup, gdy będzie dostępna ;] na klasyki kasa polecieć może zawsze

Siw_O

Hej, ja mam, tą wersje z 1950 roku, w ktorej mowia do niej "Czindarella" Napisz na maila alice_in_chains@op.pl to sie dogadamy jak Tobie podesłać:)

użytkownik usunięty
AliceInChains

Hej!
A czy ktoś z Was wie, gdzie moge ściągnąć tą bajkę, ale z nowym dubbingiem? Ten stary mnie dobija! Ta koszmarna "czindarela":/ wrr... szukałam chyba wszędzie, ale nie mogę znaleźć:( pomóżcie

Właśnie też tego szukam. To nie był dubbing. Ta wersja była po prostu z lektorem polskim, bo pamiętam, że piosenki były po angielsku śpiewane. I mnie też dobija ta "czindarela" :/
Chyba jedynym rozwiązaniem jest nagranie z VHS, ale ja już od kilku lat niestety nie posiadam. A teraz szukam i w zasadzie pilnie potrzebuję. Jakby ktoś mógł pomóc byłabym wdzięczna

Siw_O

Na innym formacie niz VHS to tego filmu ze starym dubbingiem nie znajdziesz, bo wtedy tylko kasety istnialy.
PS.Ja tez poszukuje tej wersji Kopciuszka.

ocenił(a) film na 10
ewab101

Cześć. Szukam bajki Kopciuszek w wersji z francuskim dubbingiem i polskim lektorem z 1950 r. Podobno ją posiadasz. Chętnie zapłacę za wykonaną kopię lub oryginał, może być na kasecie VHS. Daj proszę znać, czy możesz się podzielić tą nostalgią :) Pozdrawiam, Krzysztof

ocenił(a) film na 10
Trynialdo

Do innych także taka sama prośba, jeśli mają tą wersję to proszę o wiadomość :)

użytkownik usunięty
Siw_O

Ja bm chciałą całkiem nowa wersję z dubbingiem z Katarzyną Tatarak (ona podkłąda głos w Kopciuszek 2 i 3), ona ma taki głos, który pasuje do Kopciuszka, a ta "Czinderella" mnie wnerwia, w tej nowej wersji mówią do niej "kopciuszku". Znajdzcie linki do ściągnięcia. Może być też hashcode.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones