PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832449}

Kopciuszek

Cinderella
5,4 3 983
oceny
5,4 10 1 3983
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Po raz któryś widzimy Kopciuszka, i choć mnie samą to już nuży, muszę przyznać że wersja Amazon Pirme jest naprawdę dobra. Można powiedzieć że różni się od poprzednich wersji. W sercach miłośniczek Kopciuszka, oryginał zawsze pozostanie niezastąpiony, jednak z czystym sumieniem mogę polecić tą wersję jeśli nie ma się pomysłu na sobotni seans z rodziną i przyjaciółmi. Zabawna ale i szczera wersja Kopciuszka w której sam Kopciuszek nie marzy o pójściu na bal ze względu na księcia i marzenie o bajkowym wieczorze. Marzy za to o poznaniu potencjalnych klientów, którzy kupią jej projekty! Trzeba też podkreślić jak bardzo ten film przywiązuje wagę do praw kobiet, pokazując przy tym, że mężczyzna nie jest pępkiem świata. Królowa też ma głos którego chce używać, a nie tylko stać u boku króla. Księżniczka może zostać królową (królem) i rządzić królestwem.

To naprawdę dobra produkcja i smucą mnie niektóre opinie tutaj. Wpierw obejrzycie, potem krytykujcie.

użytkownik usunięty
Kamila_Szczepanska_5872

zgadzam się, fajnie odświeżona bajka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Kamila_Szczepanska_5872

Królowa to nie to samo co król. ;) W znaczeniu kogoś kto ma władzę oczywiście, a nie tytuł tylko dlatego, że mąż jest królem. Król natomiast, to ten kto ma władzę. Podsumowując, wątpię, aby Kopciuszek nie będąc czyjąś małżonką mogła zostać królową (z racji pochodzenia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones