PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832449}

Kopciuszek

Cinderella
5,4 3 941
ocen
5,4 10 1 3941
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
sweet_nothing

Ja tam jestem wdzięczna, że występował (występowała?) tylko w jednej scenie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sweet_nothing

Wróżek i przedni ogon wygrywają. Ja nie rozumiem tak niskiej oceny. To jeden z lepszych filmów o Kopciuszku, ze specyficznym humorem i do bólu pozytywny :-D

ocenił(a) film na 3
Lili89

Niech sobie zmienia motyw przewodni. Jako historia o Kopciuszku jest tragiczny. Ma może niektóre fajne piosenki, ale to wszystko. Jeśli chodzi o motywy jest tragiczny.

sweet_nothing

Odrażający jest.

sweet_nothing

chyba kpisz kino dla degeneratów

ocenił(a) film na 3
sweet_nothing

Serio ten metroseksualny murzyn zamiast normalnej wróżki ci się podoba? Stoi to trochę w opozycji do zaraz po tym pojawiającej się dyskusji na temat płci myszek: "- Chłopaki? Myślałam, że jesteście dziewczynami. - Niby czemu? - Normalne, myszy to dziewczynki, a szczury to chłopcy." Jeszcze myślałem, że do tego książe będzie mógł wybrać na balu jednego z chłopców a nie kobiet do ożenku, ale tak grubo nie pojechali. Dobrze, że to Amazon a nie Disney, bo takiej akcji można by się spodziewać. Ta poprawność zaczyna już być śmieszna.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

Dla mnie jest tragiczna nie śmieszna. Ścieki marksistowskiej ideologii zalewają mózgi nieletniego pospulstwa. Później mamy ruchy BLM i przepraszanie za to, że się urodziło białym lub facetem. Ja na takim światem gardzę więc gardzę też narzędziami który taki świat nam tworzy.

ocenił(a) film na 3
rednosewwa

Jeszcze trochę i to biali i faceci będą się musieli bronić. Powoli wpadamy w patologię drugiej skrajności, żal mi współczesnego świata za robienie z kobiet wiecznych ofiar dążących do spełnienia i wolności. Przecież już od dawna to jest niepotrzebne.

ocenił(a) film na 6
_illusion_

To jest film Sony nie amazona

ocenił(a) film na 5
_illusion_

nie zaczyna przyjacielu, już jest a nawet jest od dłuższego czasu. Teraz się z tego śmiejemy ale z różnych rzeczy się śmiano a potem żałowano że tylko się śmiano.

ocenił(a) film na 3
theart

Pogadać możemy. I nic więcej.

ocenił(a) film na 5
sweet_nothing

Ladyboy kozacki :D

sweet_nothing

Wróż chrzestny ;) Zrobiony dla żartu, a ludzie się burzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones