PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870175}

Kos

7,3 19 666
ocen
7,3 10 1 19666
7,8 48
ocen krytyków
Kos
powrót do forum filmu Kos

Gdzie tu Tarantino?

ocenił(a) film na 5

6,5/10 Gdzie tu Tarantino? ja go nie widzę. Ruscy strzelają ślepakami, dialogi do niczego nie prowadzą, są wypełniaczami. Całość można skrócić do dwóch zdań. Filmwebowi oceniacze dają temu 8 i 9, skąd to? czy aby oglądaliśmy ten sam film? Kino na granicy eksploatacji z wątkami bez zakończeń. Wow jaki przeciętny film.

syc

Może ruscy strzelają ślepakami bo w głębi duszy nas popierają ? ot tacy entuzjaści francuskiego Oświecenia . Niezbadane są myśli artysty reżysera....

ocenił(a) film na 10
syc

Ja totalnie dostrzegam podobienstwo do Tarantino. Ten film to istna miazga. Bylem na pokazie weekendowym w Multikinie i jestem zachwycony! Cudowne kino, naprawde godne uwagi.

ocenił(a) film na 9
arcio555

Dokładnie, przecież główna akcja filmu to jako żywo "Nienawistna ósemka". Poza tym czarny humor mieszający się ze scenami przemocy, ilość krwi... Jak można tego nie dostrzegać?? A to że film jest otwarty i zadaje pytania to chyba niekoniecznie źle?

ocenił(a) film na 9
syc

Piszesz, że 6,5, a dajesz 5? Tak żeby obniżyć notę? I tak widzę, że są jedynkowicze, tak że chyba nie musisz ^^

syc

Dalej ludzie mają problem z tym, że komuś się coś podoba bardziej albo mniej/ Tobie się podoba mniej. Spoko. To czemu się wielce dziwisz, że komuś podobał się dużo bardziej. Kazdy ma swoją dupę i swoją opinię. A często widzę, że jak ktoś ocenia wysoko, to niektórzy piją pianę, albo gadają że są głupi, bo dali filmowi wyższa ocenę niż on sam. W drugą stronę to samo. Co z wami ludzie.

ocenił(a) film na 6
syc

Jakbym chciał Tarantino, to bym poszedł na Tarantino

ocenił(a) film na 6
syc

Zgadzam się w pełni film poprawny ze świetnymi rolami, ale do Tarantino nie ma startu. Nie dość, że dialogi nie budują zbyt napięcia i nie są tak ciekawe, to rozwala się całe napięcie przez skakanie między wątkami aby widz się przypadkiem nie znudził

ocenił(a) film na 8
syc

No cóż, ja się nie dziwię, że dałeś Krainie Lodu 9, a jest to animacja najwyżej przeciętna. Pozwól mieć ludziom własny gust, tak jak i Ty masz prawo oceniając wysoko coś, co na to nie zasługuje imho.

ocenił(a) film na 8
LinaInverse

Gdzie on komuś zabrania mieć własny gust?

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

Podpowiem: "Filmwebowi oceniacze dają temu 8 i 9, skąd to? czy aby oglądaliśmy ten sam film? ". Tak, oglądaliśmy ten sam film. Proszę nie podważać mojego prawa do własnej opinii.

ocenił(a) film na 8
syc

Sposób wiązania wiązania i prowadzenia wątków wiodących finalnie do sceny przy stole po to aby wykipieć. To jest konstrukcja mocno kojarząca mi się z Nienawistną Ósemką.

ocenił(a) film na 8
syc

Podaj choć jeden wątek bez zakończenia :)

syc

Ja skomentuje tylko to: "Filmwebowi oceniacze dają temu 8 i 9, skąd to? czy aby oglądaliśmy ten sam film?" Widzisz, kiedy mierzysz innych swoją racją wychodzi z Ciebie arogancja. Film ma prawo spodobać się części ale sugerowanie, że moja ocena jest lepsza niż innych to nic innego, jak arogancja

syc

Ja skomentuje tylko to:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones