PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749516}

Koszmarna opowieść wigilijna

A Christmas Horror Story
5,2 3 826
ocen
5,2 10 1 3826
Koszmarna opowieść wigilijna
powrót do forum filmu Koszmarna opowieść wigilijna

Świetny horror!

ocenił(a) film na 10

Zacznę może od gry Noah Staggs, gdzie oglądając ujęcia z nim miałem wrażenie jakbym faktycznie słuchał prawdziwej stacji radiowej i widział ujęcia ze studia, na prawdę zagrał świetnie pomimo tego iż tylko siedział i mówił, ale zrobił to fenomenalnie, a nawet siedzieć trzeba umieć grać.
Przechodząc do filmu, dawno nie oglądałem tak dobrego horroru, zdecydowanie zasługuje na wyższe noty. Niestety dla większości ludzi horror jest tylko gdy jest w nim osoba opętana, nawiedzony dom lub morderca który zabija grupkę znajomych po kolei...
Można doszukiwać się nawet fajnych motywów, oczywiście nawiązujących do ducha świąt, gdzie niby to takie wszystko idealne, kochająca rodzina, ciepło kominka i sielanka świąt, a zwykła codzienność tych samych ludzi okazuje się być czymś okrutnym.
Film sam w sobie może nie jest bardzo straszny ale jak najbardziej ciekawy i fajnie zrealizowany.
Ogólnie według MOJEJ OCENY film zasługuje na 8/10 jako horror, jednak dostaje ode mnie 10/10 za fenomenalną końcówkę, bo wreszcie od jakiś 20 ostatnio obejrzanych horrorów kompletnie nie spodziewałem się co się stanie na końcu i mnie bardzo zaskoczyła a także była fajnie zrealizowana, nie czuć po niej niedosytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones